Хто ми?

Ласкаво просимо до Unus Finis

Компанія Unus Finis це компанія основний напрямок якої отримання сертифікатів на електронну продукцію будь-якої складності. За плечима нашої компанії вже більше 10 років досвіду в сертифікації даного виду продуктів на Україні. Ми надаємо допомогу в розробці електроніки для отримання збалансованих пристроїв для подальшої реалізації їх на території України.

Sample background

Я радий вітати Вас в Unus Finis

Boss

Якщо Ви шукайте надійного партнера в сфері сертифікації та розробки Ви опинилися в потрібному місці. Ми розповімо Вам про ваші пристрої те, що Ви навіть не підозрювали. Ми тестуємо всі вироби на обладнанні аналогів яких немає. А інженера з ДП "Український державний центр радіочастот" проводять детальний аналіз пристроїв.

Дивно як швидко летить час, ще якихось 10 років тому виробники боролися за баланс ціни і інновацій, а вже сьогодні практично у всіх електронних приладах кольоровий екран і повний набір бездротових технологій.

Все це призвело до того, що практично в кожному приладі з'явився модуль випромінювання електромагнітних хвиль зі своєю унікальною амплітудою який так чи інакше впливає на навколишнє середовище і наше здоров'я. У цьому різноманітті все складніше вибрати якісний продукт.

Як не дивно 60%, не дорогих, пристроїв ввозяться в нашу країну не легально і як наслідок не проходять процедуру сертифікації. Відбувається це не просто так, навіть якщо ці пристрої ввезти на територію України законно в більшості випадків вони не проходять випробування на відповідність ТР. І якщо зі світовими брендами питань менше, але вони все одно є, то щодо "кустарної техніки з піднебесної" все набагато гірше, і ці пристрої можуть бути потенційно небезпечні для використання. Як же себе убезпечити?

Наша місія
Ми завжди проводимо чесне тестування і проводимо прозорі консультації Для наших партнерів важливий кінцевий результат а це безпечна продукція і задоволений споживач!