Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись
Отримання сертифікату відповідності на електроніку та техніку в Україні. Сертифікація радіоелектроніки та радіотехніки під ключ. Отримати сертифікат експертизи типу.

Наша компанія займається сертифікацією електроніки та техніки будь-якої складності. Сертифікація електроніки "Під Ключ" в Україні це наш основний напрямок.

Unus Finis це спеціалізоване агентство сертифікації, спеціалізацією якого є отримання сертифікатів відповідності (сертифікатів експертизи типу), сертифікатів якості та оформлення декларацій відповідності

Докладніше
Отримати сертифікат CE в Україні. Як отримати європейський сертифікат?

Отримати європейський сертифікат, сертифікат CE (CE Certificate) в Україні – це важливий та відповідальний крок. Оформити сертифікат CE (CE Certificate) в Україні в найкоротший термін допоможе компанія Unus Finis

Докладніше
Отримати сертифікат Республіки Казахстан в Україні під ключ. Як отримати Казахський сертифікат?

Сертифікат відповідності Республіки Казахстан - це документ, що підтверджує відповідність продукції вимогам Законодавства Республіки Казахстан у галузі технічного регулювання.

Докладніше
Допомого в отриманні сертифікату відповідності. Сертифікат відповідності на товари що виготовленні в Україні. Сертифікат відповідності на імпорт. Сертифікат відповідності для продажу.

Сертифікат відповідності в Україні це процес що містить у собі оцінку відповідності діючим технічним регламентам України.

Сертифікат відповідності можна отримати на товари та послуги що повинні відповідати діючим законодавчім нормам.

Докладніше
Отримати сертифікат RoHS в Україні. Як отримати RoHS сертифікат?

Наша компанія за підтримки європейських ратифікованих органів оцінки відповідності в Європі надає можливість усім українським та європейським компаніям пройти сертифікацію RoHS (RoHS certificate).

Докладніше