Ціни та Тарифи

все що Ви хотіли дізнатись

У цьому матеріалі ми розглянемо стандарти роботи Wi-Fi і як вони впливають на вартість отримання Сертифікату відповідності та сертифікацію взагалі.

Отже, Wi-Fi – це комплект стандартів зв'язку, IEEE 802.11, для з'єднання в бездротовій мережі ряду частотних діапазонів, як-от 0,9; 2,4; 3,6; 5 та 60 ГГц.

Стандарти роботи сучасних Wi-Fi діляться на чотири базових режиму роботи B, G, N та AC, кожен з цих стандартів проходить тестування і отже наявність або відсутність будь-якого з них впливає на вартість сертифікації.

Ці режими зазвичай позначають через дріб, і вони мають такий вигляд:Wi-Fi b/g/n/ac.

У недорогих пристроях частіше зустрічається Wi-Fi який має три режими роботи Wi-Fi b/g/n, вартість сертифікації таких пристроїв трохи дешевша ніж пристроїв з режимом ac, який хоч вже й не рідкість, але все ж таки є прерогативою більш дорогих пристроїв.

Основними відмінностями режимів є швидкість передачі даних, радіус дії, зворотна сумісність і пропускна здатність каналу.

 • IEEE 802.11 а - 54 Мбіт/с (швидкість з'єднання), 5 ГГц стандарт.
 • IEEE 802.11 b – використовується для підтримки 5,5 Мбіт/с і 11 Мбіт/с (швидкість з'єднання).
 • IEEE 802.11 g - 54 Мбіт/с (швидкість з'єднання), 2,4 ГГц стандарт (підтримує зворотну сумісність зі стандартом b).
 • IEEE 802.11 n - 2,4-2,5 ГГц (150 Мбіт / c (швидкість з'єднання)); 5 ГГц (600 Мбіт / c (швидкість з'єднання)). Зворотня сумістність a/b/g
 • IEEE 802.11 ac — на сьогоднішній день найсучасніший, з доступних, стандарт. (Має зворотну сумісність з a і n. Пристрої, що мають в складі Wi-Fi ac можуть працювати в режимі IEEE 802.11 a / an / ac) Швидкість передачі даних у цьому стандарті може доходити до 6,77 Гбіт / с. Прийнятий в 2014 році.

Пропускна здатність 1 каналу завжди вище, ніж швидкість з'єднання.

Розрахунок вартості сертифікації, тобто проведенні оцінки відповідності Технічним регламентам (проведення випробувань) побудований на особливостях режимів роботи, Wi-Fi.

Діапазон Wi-Fi b / g / n і діапазон Wi-Fi ac проходять незалежне один від одного тестування. Це технічна особливість режимів роботи даних стандартів.

Таким чином вартість сертифікації та отримання сертифікату відповідності (сертифікату експертизі типу) , на пристрої в яких присутній Wi-Fi ac, буде коштувати дорожче, адже на нього складається свій, незалежний протокол випробувань . Обидва протоколу випробувань (на Wi-Fi ac і Wi-Fi b / g / n) та їхні результати можуть бути зведені в один загальний рапорт (протокол випробувань).

Під час прорахунку вартості отримання Сертифіката відповідності (сертифіката експертизи типу) завжди враховуйте технічні особливості Wi-Fi модуля.

Усі розрахунки орган оцінки відповідності проводить, спираючись на Постанову КМУ «Про затвердження Правил визначення вартості робіт з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, що виконуються призначеними органами з оцінки відповідності та визнаними незалежними організаціями» від 12 липня 2017 № 514

До кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід, у зв'язку з чим цифри, які фігурують в формулах, як і результат підрахунків, можуть змінюватися як у більшу, так і в меншу сторону в залежності від різних факторів, описаних на цьому сайті. Ця стаття має ознайомчий характер.

Усі розрахунки послуг компанія Unus Finis проводить індивідуально для кожного замовника, згідно з внутрішнім регламентам і рівнем складності, який описаний в статті «Тарифи на послуги компанії Unus Finis».

Скорочення, які використовуються в статті:

Як правило, час випробування мережевого та автомобільного зарядних пристроїв приблизно рівні та складають у грошовому еквіваленті орієнтовно 4000 грн.

Приклад розрахунку вартості сертифікації - 1

Дано: Відеореєстратор автомобільний

Технічні дані (тільки ті, які важливі при проведенні випробувань для розрахунку вартості сертифікації):

 1. Інтерфейс передачі даних: Wi-Fi b/g/n
 2. Зарядний автомобільний пристрій (в комплекті): 5V – 2A

Розраховуємо вартість сертифікації за формулою:

«РОС» + «ПКМУ 514» + «ЗП» = 37000 грн (без урахування вартості «ПК»)

«РОС» + «ПКМУ 514» + «ЗП» + «ПК» = 59000 грн (під ключ)

Приклад розрахунку вартості сертифікації - 2

Дано: Wi-Fi роутер (b/g/n/ac)

Технічні дані (тільки ті, які важливі при проведенні випробувань для розрахунку вартості сертифікації):

 1. Інтерфейс передачі даних: Wi-Fi b/g/n/ac
 2. Зарядний пристрій (в комплекті): 5V – 2A

Розраховуємо вартість сертифікації за формулою:

«РОС» + «ПКМУ 514» + «ЗП» = 44000 грн (без урахування вартості «ПК»)

«РОС» + «ПКМУ 514» + «ЗП» + «ПК» = 66000 грн (під ключ)

Таким чином вартість сертифікації стандарту зв'язку IEEE 802.11 або, кажучи простою мовою, пристроїв, до складу яких входить радіомодуль (технологія передачі даних) Wi-Fi b / g / n / ac на пряму залежить від його робочого діапазону і режиму роботи.

Нагадуємо, що всі цифри, наведені в цій статті, носять ознайомчий характер і можуть варіюватися як в меншу, так і в більшу сторону. Всі розрахунки проводяться індивідуально для кожного замовника з огляду на всі його побажання і можливості.

Для детальнішого розгляду нас як ділового партнера і прийняття рішення про співпрацю рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете всі ваші відповіді

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

 1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
 2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію