Наша історія

Unus Finis

Більше 10 років
Час змінюється і ми разом з ним. Ось вже багато років ми стежимо за всіма змінами на ринку електроніки і всього що з ним пов'язано.

2023-11-06
Естонія, Таллін. Україна, Київ

Естонія, Таллін. Україна, Київ

2023 рік став роком стрімкого виходу на Європейський та Американський ринок для багатьох українських компаній, і ми беремо в цьому участь і надаємо підтримку. Наша компанія стала міжнародною, і ми надаємо наші послуги на території Європи, США та Канади. Тепер нашим клієнтам з України, Європи, США та Канади доступні сертифікати CE, FCC, REACH, RoHS і UL, а також WEEE та багато іншого.

2022-09-21
Україна, Київ

Україна, Київ

Після 24 лютого 2022 року всі події розділилися на «до» та «після». 2022 рік став, напевно, одним із найнестабільніших у галузі сертифікації електроніки в Україні. Але цей рік відкрив нові можливості та перспективи! Наша компанія спільно з Європейськими партнерами розпочала видачу сертифікатів європейського зразка «CE certification» та сертифікатів «RoHS»

2021-03-20
Україна, Київ

Україна, Київ

Ми остаточно перейшли на дистанційну роботу, як і раніше працюємо з усіма регіонами України але 80% зустрічей і консультацій проходить online.

2020-03-25
Україна, Київ

Україна, Київ

Ми перереєстрували бренд, брали участь у розробках нової електроніки для відеозйомки а також акустичних систем і систем відеофіксації.

2016-09-01
Україна, Київ

Україна, Київ

Ми працюємо з провідними виробниками України, такими як ТОВ "Мікон Трейд", власників бренду "Globex", ТОВ "Навігатор Корпорейшн" бренд "Impression" і багатьма іншими.

2013-04-22
Україна, Київ

Україна, Київ

Ми почали працювати з декількома українськими компаніями щодо поліпшення якості електроніки, що ввозиться та нами було підготовлено вже рівно 150 сертифікатів (декларацій)

2010-06-21
Україна, Київ

Україна, Київ

Ми організувались як група ентузіастів, першим сертифікатом який ми оформили був сертифікат на мобільні телефони Anycool, на той момент це був технологічний пристрій з аналоговим ТВ