Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

Наша компанія за підтримки європейських ратифікованих органів оцінки відповідності в Європі надає можливість усім українським та європейським компаніям пройти сертифікацію RoHS (RoHS certificate).

Сертифікація RoHS (RoHS certificate) – це перш за все гарантія безпеки вашого продукту, представленого як на ринку України, так і Європи.

Останнім часом європейці все частіше обирають товари з маркуванням RoHS (RoHS certificate), ніж без неї. Сертифікація за стандартом RoHS є обов'язковою в ряді європейських країн, це не тільки престиж товару і компанії - це гарантія безпеки для кінцевого споживача.

Відповідно до вимог Директиви RoHS до проведення сертифікації всі виробники повинні пройти процедуру реєстрації.

Наприклад, з 23 листопада 2005 року в Німеччині діє закон, що забороняє продавати деякі категорії електричного та електронного устаткування, якщо виробник не пройшов офіційну реєстрацію в цій країні.

Директива RoHS поширюється на такі категорії продукції:

Весь процес випробувань проводиться виключно у Європі. Для отримання сертифіката RoHS з нашою компанією вам необхідно буде надати щонайменше три зразки вашої продукції, а також детальні характеристики пристрою, а саме повний опис елементів, розташованих на платі та дані про матеріал корпусу.

Після надання даних про випробуваний зразок, фахівці компанії Unus Finis проведуть оцінку та підрахунок вартості проведення випробувань а також складання «карти елементів» (послуга платна). Коли розрахунки та зразки будуть готові, а сума проведення випробувань узгоджена та сплачена, наша компанія може розпочинати процес ініціалізації отримання сертифікату за стандартом RoHS.

Середній час отримання сертифіката RoHS (RoHS certificate) становить 28 календарних днів, термін проведення випробувань може змінюватись в залежності від складності випробуваного зразка.

Орієнтовну вартість отримання сертифіката RoHS (RoHS certificate) та послуг нашої компанії з підрахунку вартості та аналізу документів ви можете дізнатись переглянувши нашу статтю:

«Вартість одержання сертифікатів RoHS (RoHS certificate). Консультації, аналіз документів на сертифікат RoHS»

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію