Загальна інформація

все що Ви хотіли дізнатись

Завжди високий та стабільний результат нашої роботи – це ваша 100% впевненість в отриманні сертифіката відповідності на вашу продукцію у найкоротші терміни з максимальним пакетом документів.

Unus Finis – це 100% гарантія якості, як виконання робіт щодо проведення сертифікації, так і надання консультаційних послуг.

За більш ніж 10 років роботи в області сертифікації електроніки компанія Unus Finis завжди доводила випробування до отримання сертифіката. Ні для кого не секрет, що наші партнери платять не за сертифікат, а за проведення лабораторних випробувань, сертифікат – це всього лише документ, що засвідчує, що всі випробування пройдені успішно.

Але більшість замовників необачно думають, що платять саме за отримання сертифіката. На жаль, це не так, і на одному з етапів проведення випробувань ви можете отримати «протокол невідповідності» з вказівкою, що у вас є 14 днів на виправлення всіх зазначених у ньому недоліків або на надання зразка з потрібними параметрами. За багаторічну практику наша компанія отримувала такі листи, але завдяки злагодженій роботі з нашими партнерами і швидкому реагуванню ми завжди досягали поставленої мети – отримання сертифікату! У такій ситуації ми підключаємо відділ інженерії для детального аналізу і приведення зразка у відповідність, застосовуємо технології удосконалення конструкції й схеми живлення. Як підсумок – сертифікат відповідності й коректні протоколи випробувань.

Жодної відмови в отриманні сертифікації за більш ніж 10 років.

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам і отримати безкоштовну консультацію

Щоб дізнатися більше про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання