Закони та Акти

все що Ви хотіли дізнатись

Цей Технічний регламент встановлює вимоги до радіоустаткування, яке надається на ринку і вводиться в експлуатацію в Україні незалежно від форми поставки, включно з реалізацією радіоустаткування дистанційним способом. Цей Технічний регламент розроблений на основі Директиви 2014/53 / ЄС Європейського Парламенту та Ради від 16 квітня 2014 про гармонізацію законодавства держав-членів щодо поставок на ринок радіообладнання і скасування Директиви 1999/5 / ЄС.


Одним із головних пунктів цієї постанови Кабінету Міністрів України є пунк 3.

Встановити, що не може бути заборонене або обмежене надання на ринку і введення в експлуатацію з причин невідповідності вимогам Технічного регламенту, затвердженого цією постановою, радіообладнання, яке введено в обіг до дня набрання чинності цією постановою і відповідає вимогам Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2009 року № 679 (Офіційний вісник України, 2009 р., № 50, ст. 1705), Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1077 (Офіційний вісник Україна, 2016, № 2, ст. 72), Технічного регламенту низьковольтного електроустаткування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1067 (Офіційний вісник України, 2015 року, № 102 ст. 3526).

Для ознайомлення з повним текстом документа перейдіть за посиланням нижче

Цей документ чітко дає зрозуміти, що якщо ви вже маєте документ, що підтверджує відповідність вашого товару технічним регламентам, які діяли до ухвалення цієї постанови, або ваш товар уже введено в обіг раніше ухвалення цього документа, ви маєте повне право безперешкодно реалізовувати вашу продукцію на території України.