Загальна інформація

все що Ви хотіли дізнатись

Що ж таке прямі договори, і в чому їхня перевага? Наша компанія веде максимально чесну і прозору діяльність. На сьогодні на ринку послуг сертифікації є два варіанти оплати посередницьких послуг. Перший – це, погодивши вартість сертифікації й посередницьких послуг, укласти договір тільки з посередником, другий – це укладення прямого договору з органом сертифікації та договору з посередником.

У першому випадку, якщо це не прописано окремим пунктом у договорі, ви платите всю суму на рахунок посередника, який далі розпоряджається цими коштами на свій розсуд. Мінусом такої оплати є те, що ви не бачите реальної вартості сертифікації. Другий ризик такої оплати в тому, що дізнатися, чи була проведена оплата послуг органу сертифікації, неможливо й існує ймовірність шахрайства або збільшення вартості послуг. Результатом цього може бути затягування процедури отримання сертифікату або судові розгляди.

Другим, і найправильнішим, варіантом є укладання прямих, окремих договорів з кожним учасником процесу. Ви укладаєте прямий договір із державним органом сертифікації (один примірник договору залишається у вас), вам виставляє рахунок державний орган, а не посередник, ви контролюєте усі суми й документи. Для укладення договору з органом сертифікації у вашій присутності немає потреби, ми все заповнимо за вас і доставимо договір до вашого офісу. Послуги компанії Unus Finis оплачують за окремим договором із заздалегідь зазначеною сумою.

З прикладами прямих договорів ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланням нижче:

Ми завжди за чесний бізнес і прозорі відносини, прямі договори – це перший пункт в довгострокових і довірчих стосунках.

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам і отримати безкоштовну консультацію

Щоб дізнатися більше про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання