Цей Технічний регламент встановлює вимоги до обладнання для введення на ринок України обладнання, що відповідає належному рівню електромагнітної сумісності.
Цей Технічний регламент розроблений на основі Директиви 2014/30 / ЄС Європейського Парламенту та Ради від 26 лютого 2014 про гармонізацію законодавства держав-членів щодо електромагнітної сумісності.
Найважливішими, на наш погляд, є такі основні пункти:
2. Дія цього Технічного регламенту поширюється на будь-яку апаратуру або стаціонарну установку.
3. Дія цього Технічного регламенту поширюється на:
1) обладнання, на яке поширюється дія Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 р. № 355 (Офіційний вісник України 2017, № 45, ст. 1396)
4) обладнання, за своїми фізичними характеристиками:
не здатне створювати електромагнітні випромінювання або призводити до появи електромагнітних випромінювань, що перевищують рівень, при якому радіо, телекомунікаційне та інше обладнання функціонує за призначенням;
функціонує без неприпустимого погіршення характеристик за наявності електромагнітних завад, які зазвичай виникають при його використанні за призначенням;
5. Цей Технічний регламент не впливає на застосування законодавства, яке регулює питання, пов'язані з безпекою обладнання.
Відносно надання на ринку або введення в експлуатацію обладнання пункт 7 цього документа говорить таке:
7. Обладнання може бути надане на ринок і / або введене в експлуатацію тільки в разі, коли воно відповідає вимогам цього Технічного регламенту за умови правильного встановлення, обслуговування та використання за призначенням.
Ще один важливий пункт, на який варто звернути увагу
40. У декларації про відповідність говориться про те, що виконання істотних вимог, визначених у додатку 1, було доведене.
Тобто необхідний документ, що підтверджує проходження лабораторних випробувань у будь-який з сертифікованих лабораторій на території України.