Закони та Акти

все що Ви хотіли дізнатись

Цей Закон встановлює правові та організаційні засади здійснення державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.

Державний контроль продукції - діяльність митних органів із забезпеченню відповідності продукції, що ввозиться на митну територію України для вільного обігу, встановленим вимогам (вимоги для нехарчової продукції та її обігу на ринку України, встановлено технічними регламентами ), а також забезпечення відсутності загроз від такої продукції суспільним інтересам.

Орган Державного ринкового нагляду - центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику в сфері державного ринкового нагляду в межах сфери своєї відповідальності, яка визначається відповідно до цього Закону.

Сфера відповідальності органу ринкового нагляду - перелік видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд , затверджений відповідно до цього Закону Кабінетом Міністрів України, за якими відповідний орган ринкового нагляду здійснює ринковий нагляд.

Для ознайомлення з повним текстом документа перейдіть за посиланням нижче