Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

Компанією Unus Finis за підтримки органу сертифікації Укрчастотнагляд, проводиться сертифікація телефонів і смартфонів, терміналів комунікаційних і комунікаторів, а також проводиться сертифікація планшетів, радіо випромінювальних пристроїв, засобів зв'язку і передачі даних.

Сертифікація телефонів і засобів супутникового зв'язку, сертифікація смартфонів, планшетів, електронних книги і засобів отримання інформації до складу яких входить GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, GPS, NFC, RFID або M- Bus, M-GPS, M-GSM а також технології 3G, 4G і 5G, сертифікація модемів і підсилювачів сигналу мережі. Сертифікація смартфонів, планшетів, і засобів отримання інформації на операційних системах Лінукс (Linux) і Віндовс (Windows), Андроїд (Android) і iOS, сертифікація техніки Епл (Apple).

Наша компанія займається сертифікацією пристроїв до складу яких входить модуль прийому або передачі даних таких як GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, NFC і RFID.

Прилади такого типу підпадають під дію Технічного регламенту радіообладнання від 24 травня 2017 р. № 355 та підлягає обов’язковій сертифікації на території України.

А також можуть підпадати під дію Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1077 (Офіційний вісник Україна, 2016, № 2, ст. 72), Технічного регламенту низьковольтного електроустаткування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1067 (Офіційний вісник України, 2015 року, № 102 ст. 3526).

Звернувшись в нашу компанію для сертифікації товарів, продукції, виробів і пристроїв дуже просто. Наша компанія надає повний комплекс по підготовці і проведенню оцінки відповідності технічним регламентам радіопередавачів та випромінювальних пристроїв та передавальних елементів, які входять до складу техніки, електроніки або приладів.

Отримати сертифікат відповідності на будь-який пристрій до складу якого входить модуль прийому або передачі даних з компанією Unus Finis це економія вашого часу і ресурсів.

Сертифікат відповідності (сертифікат якості), сертифікат експертизи типу - це фінальний документ, що видається органом з оцінки відповідності за підсумками проведення випробувань товару, продукту або виробу і є підтвердженням якості виробу а також підтвердженням що даний пристрій, виріб або устаткування відповідає технічним регламентам України.

Сертифікація мобільних аксесуарів, селфі-палиць, штативів та моноподів з Bluetooth (блютуз) і NFC, Сертифікація стабілізаторів, стедікама (steadicam, gimbal) з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) та (або) NFC для смартфонів і телефонів

Сертифікація бездротових навушників з Bluetooth (блютуз) і NFC, сертифікація навушників твс (TWS) гарнітур бездротових з Bluetooth (блютуз) і NFC, сертифікація портативних колонок з Bluetooth (блютуз) і NFC і портативної Bluetooth (блютуз) акустики.

Сертифікація мобільних принтерів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) та (або) NFC, сертифікація MP3 і flack hi-fi плеєрів і програвачів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай ) і (або) NFC

Сертифікація мобільних телефонів і смартфонів стандарту CDMA і пристроїв IP телефонії і IP телефонів і апаратів з GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, GPS, NFC, RFID або M-Bus, M-GPS , M-GSM, а також технології 3G, 4G і 5G.

Сертифікація бездротових зарядок і аксесуарів, сертифікація радіо клавіатур і клавіатур з Bluetooth (блютуз), мишок бездротових, радіомишей і мишок з Bluetooth (блютуз), сертифікація джойстиків і геймпадів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), а також повербанків з бездротовою зарядкою.

Сертифікація Bluetooth (блютуз) брелків і NFC брелків, сертифікація зберігачів паролів з Bluetooth (блютуз), NFC і RFID таких як Hideez key і GPS брелків.

Сертифікація GPS трекерів з Bluetooth (блютуз) і GPS модулів для ключів, GPS нашийників для домашніх тварин, котів та собак з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) і GSM, UMTS, LTE, CDMA.

Сертифікація розумних годин (smart watch) c GSM, UMTS, LTE, WiFi, Bluetooth, GPS, NFC, 3G, 4G і 5G, сертифікація дитячих розумних годин з GPS і Bluetooth (блютуз), сертифікація фітнес браслетів, розумних браслетів і кілець, фітнес трекерів з GPS і Bluetooth (блютуз) і NFC.

Сертифікація Bluetooth (блютуз) FM трансмиттеров і Bluetooth (блютуз) AV адаптерів, сертифікація консолей ігрових з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), консолей ігрових портативних з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), NFC і GSM, джойстиків ігрових і маніпуляторів ігрових з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) або радіо.

Сертифікація систем гучного зв'язку з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), кісткових Bluetooth (блютуз) гарнітур, мультимедійних станцій для телефонів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), сертифікація акустики портативної з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), акустики стаціонарної для телефонів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), сертифікація акустики домашньої, сертифікація колонок домашніх і портативних з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай)

Сертифікація розумних VR очок і очок доповненої реальності з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), очок типу Google glass і сертифікація пультів управління до них, сертифікація NFC чохлів і бездротових зарядних станцій, сертифікація зарядних пристроїв і блоків живлення.

Сертифікація бездротових датчиків швидкості і відстані, датчики каденса з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) або працюють на радіочастоті, сертифікація велокомпьютеров бездротових і бездротових велоаксесуарів.

Компанія Unus Finis проводить сертифікацію як всесвітньо відомих брендів, таких як Acer, AGM, Alcatel, AllCall, Alldocube, Allview, Altek, Amazon, Amoi, AnyDATA, Apple, Archos, Ark, Aselsan, Asus, Audiovox, Axioo, Bartec Pixavi, BB-mobile, BBK, Benefon, BenQ, BenQ-Siemens, Binatone, BlackBerry, Blackview, BLU, Bluboo, Bosch, BQ (Испания), BQ (Россия), Bravis, Casio, Caterpillar, Celkon, Changhong, Cherry Mobile, Chuwi, Conquest, Coolpad, Cricket, Cubot, Curitel, Daewoo, Dell, DEXP, Digma, DNS, Doogee, E-Ten, E28, Effire, Elari, Elenberg, Elephone, Emol, Energizer, eNOL, Ericsson, Essential, EVO, EVOLVEO, Explay, Fly, Freetel, Fujitsu, Garmin-Asus, Garmin, Geecoo, General Mobile, Gigabyte, Gigaset, Ginza, Ginzzu, Gionee, GoClever, Gome, Google, Goophone, Gooweel, GPLUS, Gresso Ltd, Gretel, Gtran, Hafury, Haier, Harper, HTC, Highscreen, Hisense, HomTom, Honor, Hotwav, HP, Huadoo, Huawei, Hyundai, Hyve, i-Mate, i-mobile, iBall, Innos, Innostream, INOI, iNQ, itel, iTravel, JCB, JOA, Jolla, Just5, Karbonn, Kazam, Keneksi, Kenned, Kenwood, Kyocera, Leagoo, Lenovo, LeEco (LeTV), Lexand, LG, Lumigon, Manta, Maxon, Meizu, Micromax, Microsoft, MiTAC, Mitsubishi, Mobiado, Motorola, MySaga, NEC, Neonode, NeoPoint, NOA, Nokia, O2, OnePlus, Onext, Oppo, Orange, ORSiO, Oukitel, Palm, Panasonic mobile, Pantech, Philips, Prestigio, Q-Mobile, Qtek, Qumo, Raks, Realme, Redmi, Rolsen, RoverPC, Runbo, Sagem, Samsung, Sanyo, Sendo, Senseit, Sharp, Siemens Mobile, Sitronics, Sky, Skylink, SkyVox, Smartisan, Sonim, Sony Ericsson, Sony, Soutec, Spectronic, Spice, Symphony, Synertek, T-Mobile, TAG Heuer, Tecno Mobile, Telit, Telme, teXet, Toshiba, TurboPad, Twice, Ubiquam, Uhans, Ulefone, UMIDIGI, Veon, Vernee, Vertu, ViewSonic, Vivo, Vizio, VK Mobile, Vodafone, Voxtel, Wiko, Withus, xDevice, Xiaomi, Xolo, Yezz, Zakang, Zetta, Zopo, ZTC и ZTE, так і допомагає в створенні нових торгових марок і брендів з супроводом виходу їх на ринок.

Сертифікація товарів, продукції, виробів та пристроїв - це процес , який включає в себе проходження випробувань товару, продукту або виробу на відповідність технічним регламентам і нормам для подальшої реалізації його на території України.

Компанія Unus Finis надає допомогу в сертифікації товарів, продукції, виробів, пристроїв, а також допомогу в отриманні сертифікату відповідності, сертифікату експертизи типу і декларації відповідності.

Компанія Unus Finis допоможе отримати сертифікат відповідності і пройти процес сертифікації безперешкодно і швидко.

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію

Щоб більше дізнатися про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання