Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

Компанія Unus Finis проводить консультації з питань сертифікації (оцінки відповідності технічним регламентам) і ввезення на територію України електроніки й техніки, до складу якої входить модуль прийому або передачі даних, відповідно до вимог викладених в Рішенні НКРЗІ № 78 від 13.02.2018 та Постанови КМУ "Про затвердження Технічного регламенту радіообладнання" від 24 травня 2017 р. № 355 .

Якщо ви тільки плануєте виробництво нового пристрою для подальшої реалізації на території України, ми рекомендуємо розглянути нас в якості партнера в «розробці товару і його маркуванні для України»

Ми проводимо консультації з питань сертифікації, консультації з підготовки до сертифікації, консультації щодо підготовки зразків до проведення оцінки відповідності їх технічним регламентам (сертифікації)

Компанія Unus Finis консультує щодо термінів та вартості отримання сертифікатів відповідності (сертифіката експертизи типу) та складання декларації відповідності.

Якщо у вас вже готовий продукт, ми із задоволенням поділимося нашим досвідом в якості консультанта та проведемо розгорнуту консультацію щодо сертифікації на будь-якому етапі «життя» вашого продукту.

Ми розповімо вам, скільки зразків необхідно для сертифікації (проходження оцінки відповідності Технічним регламентам), що повинен мати в собі комплект поставки і чому. Розповімо, який пакет документів потрібно запитати у заводу-виробника, а який - у представника компанії. Які пункти меню повинна містити інструкція. Який пакет документів виявиться у вас на руках і що з ним робити. Які технічні схеми та супровідні листи нам знадобляться.

Щоб дізнатися більше про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам і отримати безкоштовну консультацію