Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

Сертифікація гібридних мережевих інверторів та мережевого інвертора з модулями бездротового управління та моніторингу за технологією Bluetooth та (або) Wi-Fi а також радіо модуля 433 Mhz, 868 Mhz або 626-668 Mhz, 2,4 ГГц та (або) GSM, UM LTE (3G, 4G, 5G), M-GSM, M-BUS, M-GPS.

Проводимо сертифікацію та допомагаємо оформити сертифікат відповідності (сертифікувати) на сонячні електростанції та гібридні сонячні електростанції, а також комплектуючі до них що мають радіотехнології Bluetooth та (або) Wi-Fi а також радіо модулі 433 Mhz, 868 Mhz або 626-628 M та(або) GSM, UMTS, LTE (3G, 4G, 5G), M-GSM, M-BUS, M-GPS.

Випробування проводяться у Державній лабораторії ДП Українського державного центру радіочастот . Сертифікація проводиться у найкоротший термін і після завершення проведення випробувань замовник отримує повний пакет документів згідно з технічними регламентами України.

Компанія Unus Finis надає послугу з отримання сертифіката відповідності (сертифіката експертизи типу) «під ключ» , що значно заощаджує ваш час, при замовленні цієї послуги ви отримуєте 100% гарантію проходження процедури оцінки відповідності та отримання сертифікату.

Ми також займаємося сертифікацією автомобільних зарядних станцій (зарядок для електромобілів) та комплексних систем зарядки гібридних автомобілів та електромобілів. Сертифікуємо Powerbank (Power bank) пауербанки, зовнішні зарядні станції, мобільні та портативні зарядні станції.

Сертифікація окремих модулів Bluetooth та (або) Wi-Fi а також радіо модулів 433 Mhz, 868 Mhz або 626-668 Mhz, 2,4 ГГц та (або) GSM, UMTS, LTE (3G, 4G, 5G), M-GSM , M-BUS, M-GPS для інверторів та зарядних станцій є обов'язковою процедурою для продажу та ввезення даних пристроїв на територію України.

Проводимо сертифікацію пристроїв для моніторингу інверторів та електростанцій, а також вбудованих терміналів оплати, що мають модулі бездротової передачі даних, а також сертифікацію антен для інверторів та реле часу, реле та автоматів захисту мережі та бездротових програматорів до складу яких входять Bluetooth та (або) Wi-Fi. радіо модуль 433 Mhz, 868 Mhz або 626-668 Mhz, 2,4 ГГц та(або) GSM, UMTS, LTE (3G, 4G, 5G), M-GSM, M-BUS, M-GPS

Компанія Unus Finis надає допомогу в сертифікації товарів, продукції, виробів, пристроїв, а також допомогу в отриманні сертифікату відповідності, сертифікату експертизи типу і декларації відповідності будь якої складності.

Компанія Unus Finis допоможе отримати сертифікат відповідності і пройти процес сертифікації безперешкодно і швидко.

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію

Щоб більше дізнатися про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання