Загальна інформація

все що Ви хотіли дізнатись

Партнерство з компанією Unus Finis це швидке та своєчасне оформлення сертифікатів відповідності (сертифікатів експертизи типу) та гарантія високої якості підготовлених документів, чесність та прозорість усіх договорів та оплат.

Партнерство з нашою компанією — це запорука довгострокових і продуктивних відносин для будь-якого бізнесу, що стабільно розвивається в Україні.

Unus Finis це спеціалізоване агентство сертифікації, спеціалізацією нашої компанії є отримання сертифікатів відповідності (сертифікатів експертизи типу), сертифікатів якості та оформлення декларацій відповідності на електроніку, радіоелектроніку, радіообладнання, засоби зв'язку, телевізійне обладнання та радіообладнання, а також засобів та пристроїв прийому та передачі даних , тобто на все, в чому є модуль прийому або передачі такий як GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, GPS, NFC, RFID, M-Bus, M-GPS, M-GSM а також технології 3G, 4G і 5G, або радіо модуль DECT 1.9 ГГц, 433 Mhz, 868 Mhz, 626-668 Mhz (1,6-2,4 GHz), або інший передавальні або приймаючі модулі або радіо технології.

Ми завжди на стороні замовника, адже кожен замовник для нас – партнер. Наше завдання – в максимально стислі терміни отримати для вас сертифікат відповідності, бо у нас спільна мета. Ми працюємо як єдина команда. Гнучка система оплати, прямі договори і злагоджена робота – запорука успішного партнерства.

Ми не просто отримуємо для вас сертифікат відповідності – ми детально опрацьовуємо всі можливі варіанти життєвого циклу вашого продукту і проводимо детальний аналіз виробу ще до його виготовлення для довгого і продуктивного співробітництва як в ролі посередника в отриманні сертифікату, так і в ролі ділового партнера і консультанта.

Ми пропонуємо партнерство та допомогу в сертифікації (оцінці відповідності технічним регламентам) електроніки будь-якої складності в Україні та нагадуємо, що все, що має модуль передачі даних GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, GPS, NFC, RFID, M-Bus, M-GPS, M-GSM а також технології 3G, 4G і 5G, або радіо модуль DECT 1.9 ГГц, 433 Mhz, 868 Mhz, 626-668 Mhz (1,6-2,4 GHz), або інший передавальні або приймаючі модулі або радіо технології, то це наша "стихія"

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам і отримати безкоштовну консультацію

Щоб дізнатися більше про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання