Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

Наша компанія займається сертифікацією електроніки та техніки будь-якої складності. Сертифікація електроніки "Під Ключ" в Україні це наш основний напрямок.

Unus Finis це спеціалізоване агентство сертифікації, спеціалізацією якого є отримання сертифікатів відповідності (сертифікатів експертизи типу), сертифікатів якості та оформлення декларацій відповідності на електроніку, радіоелектроніку, радіообладнання, засоби зв'язку, телевізійне обладнання та радіообладнання, а також засоби та пристрої прийому та передачі даних.

Іншими словами, якщо у вашому пристрої (об'єкті сертифікації) є модуль прийому або передачі даних такий як GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, GPS, NFC, RFID, M-Bus, M -GPS, M-GSM або об'єкт сертифікації оснащений технологією 3G, 4G і 5G, або радіо модулем DECT 1.9 ГГц, 433 Mhz, 868 Mhz, 626-668 Mhz (1,6-2,4 GHz), або будь-яким іншим передавальним або приймаючим модулем або радіо технологією, то ваш пристрій підпадає під дію одного або ряду технічних регламентів, таких як:

Компанія Unus Finis є лідером у сертифікації електроніки та техніки, ми допоможемо провести сертифікацію електроніки будь-якої складності "Під Ключ" у найкоротші терміни та підготуємо для вас повний пакет документів.

Відповідно до ряду ухвалених Законів України, а саме:

Поширення та ввезення на територію України товарів, що потрапляють під дію вищезазначених технічних регламентів без наявності сертифіката відповідності (сертифіката експертизи типу) заборонено.

Сертифікація в Україні після 2018 року припинила ділиться на обов'язкову й добровільну . У зв'язку з втратою чинності з 01.01.2018 Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.93 N 46-93 «Про стандартизацію і сертифікацію». Однак згідно з чинними законодавчими актами, з 2018 року стало обов'язковим проведення оцінки відповідності вимогам технічних регламентів (згідно з Законом України «Про технічні регламенти та процедури оцінки відповідності»).

Згідно цього закону, всі товари, які ввозяться й вироблені на території України, повинні проходити оцінку відповідності, якщо інше не прописано в законодавчих актах. Основним напрямком нашої компанії є допомога в проходженні процедури відповідності товарів, на які поширюється цей закон. Документом, що підтверджує успішне проходження процедури відповідності, є Сертифікат експертизи (Сертифікат відповідності). Перелік пристроїв, які підлягають обов'язковому проходженню процедури відповідності, як такий відсутній, тому що в законі є пряме посилання на технічні характеристики. Втім, попри всі зміни, для загального розуміння, який товар необхідно сертифікувати, ви можете ознайомитись на нашому сайті в статті «Перелік товарів, які підлягають сертифікації (декларуванню)» .

Послуга сертифікації «під ключ» означає, що ми підготуємо для вас повний пакет документів на ваш продукт, проконтролюємо його тестування згідно з усіма протоколами, впорядкуємо маркування паковання і самого продукту, а також проведемо розширену консультацію. вам не потрібно ні про що турбуватися, від вас буде необхідний мінімальний пакет документів і зразок вашого пристрою. Все інше ми зробимо за вас.

Ми надаємо допомогу в проходженні сертифікації як окремих зразків, так і модельного ряду пристроїв і запчастин до них. Ми застосовуємо комплексний підхід для отримання сертифіката. Сертифікат відповідності, отриманий з Unus Finis, гарантує його мультифункціональність.

Сертифікація електроніки та техніки будь-якої складності "Під Ключ" від компанії Unus Finis це гарантія швидкої та якісної роботи, а також економія часу та ресурсів вашого бізнесу.

Ви отримуєте:

  1. Сертифікат експертизи типу з доповненнями.
  2. Декларацію відповідності (в паперовому та електронному вигляді).
  3. Протоколи випробувань (оригінали з печатками і повну форму в електронному вигляді).
  4. Сертифікаційна угода.
  5. Оригінал договору, оригінал рахунку й акт виконаних робіт.
  6. Запис в державному реєстрі сертифікації Українського державного центру радіочастот.
  7. Оформлення, подачу документів і реєстрацію в базі НКРЗІ (за потребою).

Ми завжди раді новим знайомствам. Зателефонуйте нам, і ми відповімо на всі Ваші запитання, проведемо попередню безкоштовну консультацію, або якщо ви готові до співпраці, ми з радістю розповімо вам всі деталі й укладемо договір

Щоб дізнатися більше про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам і отримати безкоштовну консультацію