Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

Компанія Unus Finis за підтримки Українського державного центру радіочастот а також Центру сертифікації Українського державного центру радіочастот пропонує всім українським компаніям, українським представникам іноземних компаній, а також іноземним компаніям, які планують експорт своїх товарів радіоелектронного призначення, допомогу в отриманні протоколів випробувань міжнародного зразка для отримання Європейського сертифікату відповідності для всіх країн-членів Євросоюзу.

Компанія Unus Finis пропонує пройти оцінку відповідності вашої продукції в Україні та отримати протоколи випробувань міжнародного зразка.

Увага! Український державний центр радіочастот не має акредитацію для видачі Сертифікатів відповідності європейського зразка (Сертифікат EC). Однак може підготувати протоколи випробувань та провести оцінку відповідності.

На підставі отриманих протоколів випробувань ваша компанія зможе без зайвих зусиль підтвердити відповідність продукції в Європейському органі сертифікації і з мінімальними витратами та отримати Європейський сертифікат відповідності в будь-якому з перелічених нижче органах.

Після проходження оцінки відповідності та оформлення протоколів випробувань міжнародного зразка, замовник також отримує сертифікат відповідності (сертифікат експертизи типу) Українського зразка.

Центр сертифікації Українського державного центру радіочастот (ЦС УДЦР) готує протоколи випробувань для таких Європейських нотифікованих органів оцінки відповідності та випробувальних лабораторій як:

Терміни отримання і вартість послуг ЦС УДЦР розраховуються індивідуально для кожного замовника.

Щоб дізнатися більше про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам і отримати безкоштовну консультацію