Документи та процедура

все що Ви хотіли дізнатись

Знак відповідності технічним регламентам – це маркування, за допомогою якого виробник вказує, що продукція відповідає поставленим вимогам, визначеним у технічних регламентах , якими передбачено нанесення такого маркування.

Основними Технічними регламентами для цифрової радіоелектроніки є:

  1. Технічний регламент радіообладнання від 24 травня 2017 р. №355
  2. Технічний регламент низьковольтного електричного обладнання від 16 грудня 2015 р. № 1067

Згідно зі Статтею 30 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» хочемо виділити наступні:

Стаття 30. Загальні принципи маркування знаком відповідності технічним регламентам

1. Знак відповідності технічним регламентам повинен наноситися тільки виробником або його уповноваженим представником.

2. Знак відповідності технічним регламентам має наноситися тільки на продукцію, для якої його нанесення передбачено конкретними технічними регламентами, і не має наноситися на будь-яку іншу продукцію.

3. Виробник шляхом нанесення знака відповідності технічним регламентам їм самим або його уповноваженим представником вказує на те, що він бере на себе відповідальність за відповідність продукції всім висунутим вимогам, визначеним у відповідних технічних регламентах, якими передбачено нанесення знака відповідності технічним регламентам.

4. Знак відповідності технічним регламентам повинен бути єдиним маркуванням, яке засвідчує відповідність продукції чинним вимогам, визначеним у відповідних технічних регламентах, якими передбачено нанесення знака відповідності технічним регламентам.

5. Нанесення на продукцію інших маркувань, знаків або написів, які можуть вводити в оману третіх осіб стосовно значення або форми знака відповідності технічним регламентам, забороняється. Будь-яке інше маркування може бути нанесена на продукцію за умови, що це не вплине негативно на видимість, розбірливість і значення знака відповідності технічним регламентам.

Форма знака відповідності не є довільною і регулюється законом України.

Знак відповідності супроводжується ідентифікаційним номером призначеного органу з оцінки відповідності, якщо такий орган був залучений на етапі контролю виробництва, у форматі UA.TR.YYY або YYY, де:

Завантажити «Знак відповідності технічним регламентам» у форматі SVG (масштабована векторна графіка) ви можете, перейшовши за посиланням нижче:

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію