Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

REACH встановлює процедури збору та оцінки інформації про властивості та небезпеки речовин.

Компанії повинні зареєструвати свої речовини, і для цього їм необхідно працювати разом із виробниками, які реєструють та виробляють таку ж речовину. А також з органами оцінки відповідності та лабораторіями, які зможуть оцінити ступінь небезпеки цих речовин.

Орган оцінки відповідності отримує та оцінює окремі реєстрації та елементи щодо їх відповідності, а держави-члени оцінюють окремі речовини, щоб прояснити початкові проблеми зі здоров'ям людини або навколишнім середовищем. Влада та наукові комітети органів оцінки відповідності оцінюють, чи можна управляти ризиками, пов'язаними конкретними речовинами.

Вплив REACH на компанії

REACH впливає на широке коло компаній у багатьох секторах, навіть на ті, які не вважають себе пов'язаними з хімічними речовинами.

Прикладом може бути компанії, що виробляють або реалізують металопластикові вікна або натяжні стелі, оскільки при виробництві даних виробів використовуються різні матеріали, а також дані вироби використовуються в приміщеннях і можуть піддаватися різним температурним змінам такі вироби підтверджують свою безпеку за допомогою REACH. Така ж практика стосується і виробників подушок, наповнювачів для них, а також виробників постільної білизни. СЕ сертифікація для цих товарів у ЄС не може повною мірою підтвердити безпеку цих виробів. Для підтвердження безпеки такого роду продукції додатково до СЕ сертифікату виробник чи імпортер проходить процедуру сертифікації REACH.

Загалом у рамках REACH у вас може бути одна з наступних ролей:

Наша компанія проведе сертифікацію та отримає в Європі сертифікат REACH на вашу продукцію «під ключ» та в найкоротший термін!

Сертифікати REACH лише від ратифікованих європейських органів.

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію