Тест Лабораторія

все що Ви хотіли дізнатись

База даних сертифікатів відповідності Укрчастотнагляду та посилання на реєстр пристроїв, які успішно пройшли оцінку відповідності ви знайдете у цьому матеріалі. Всі представлені нижче реєстри є загальнодоступними і представлені в ознайомлювальних цілях.

Якщо ви не змогли перевірити чинність сертифікату або результати пошуку не дають відповіді, детальну інформацію стосовно конкретного виробника, товару та сертифіката необхідно запитувати в письмовому вигляді, офіційним запитом на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нові сертифікати експертизи типу (Сертифікати відповідності) потрапляють до реєстру сертифікатів з затримкою до 14 днів. Для коректної перевірки дійсності сертифікатів та продукції уточнюйте дату видачі документа.

Перевірити чинність виданих сертифікатів в реєстрі продукції ви можете, на сайті Центру Сертифікації Українського Державного Центру радіочастот або перейшовши за посиланням нижче:

Реєстр продукції, що пройшла оцінку відповідності в органі з оцінки відповідності Державного Підприємства «Український Державний Центр радіочастот» (ООВ Укрчастотнагляд) з 2014 по 2020 г. також доступний для ознайомлення у вигляді таблиці завантажити яку, ви можете, перейшовши за посиланням нижче:

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію