Загальна інформація

все що Ви хотіли дізнатись

Кожен замовник для нас як партнер, а ми цінуємо наших партнерів, тому завжди надаємо більше інформації, ніж інші агенції та органи сертифікації.

До кожного партнера ми застосовуємо індивідуальний підхід, що базується на нашому багаторічному досвіді роботи, оскільки однакових замовників не буває. Кожен продукт, з яким ми працюємо, є унікальним і відповідно потребує індивідуального підходу.

Застосування індивідуального підходу до сертифікації приносить незаперечну вигоду нашим замовникам, оскільки в сертифікаційних документах враховуються всі їхні побажання, а об'єкт сертифікації отримує переваги на ринку.

Для нас не існує двох однакових сертифікатів або декларацій , до кожного окремого продукту ми відносимося з максимальною увагою та відповідальністю для отримання максимальної віддачі.

Ми детально переглядаємо технічні характеристики пристроїв, складаємо загальну картину модельного ряду, обговорюємо його можливе розширення і назву моделей на перспективу. Переглядаємо можливе супутнє обладнання та обговорюємо шлях розвитку конкретної лінійки продуктів.

Даємо конкретні поради і консультації про отримання сертифікату, який буде працювати не один рік. Наше з вами завдання – це отримання універсального сертифіката відповідності, який задовольнить ваші вимоги на максимально тривалий термін.

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам і отримати безкоштовну консультацію

Щоб дізнатися більше про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання