Загальна інформація

все що Ви хотіли дізнатись

Компанія Unus Finis проводить аналіз ринків електроніки та техніки як на ринку України, так і за кордоном. Ми проводимо консультації щодо розробки нових товарів та коригуємо виробництво існуючих шляхом глибокого аналізу ринків збуту та оцінки конкурентів, а також конкурентних товарів.

Наша команда допоможе впровадити нові технології у ваші існуючі продукти для підвищення їх конкурентоспроможності. Допоможемо розробити новий продукт, що вигідно відрізняється від продуктів, представлених на ринку або розробити концептуально новий продукт аналогів, якому не буде.

Команда наших фахівців підбере необхідні виробничі потужності або налагодить безперебійну роботу існуючих.

Компанія Unus Finis виступить як ваш надійний партнер і представник для просування вже існуючих товарів, а також виробництва та впровадження нових товарів на ринках України.

Ми допоможемо розробити нові унікальні рішення для ринку електроніки. Розробимо рекламні компанії в Google Ads та прорахуємо бюджет, допоможемо у налаштуванні просування товару через СММ. Допоможемо у налагодженні вашого сайту або торгового майданчика для просування ваших товарів у мережі.

Розробка нових товарів та радіоелектронних схем та компонентів, аналіз ринків та конкурентів, маркетингові дослідження та маркетинговий аналіз це не увесь перелік послуг що пропонує наша компанія.

Розробка продуктів може проходити багато стадій, і на будь-який з них ми готові допомогти.

Наша допомога в розробці товару і його маркуванні для України може полягати як в рекомендаціях з впровадження технологій в конкретний виріб, так і в дослідженні й розширенні аудиторії для подальшого продажу вашого продукту на ринку України.

У розробку товарів також входить пошук і обробка статистичних та аналітичних даних, опрацювання паковання й маркування товару, допомога в складанні інструкцій користувача та гарантійних талонів.

Розробка товарів є одним із ключових моментів в маркетингу, де ставиться завдання з підвищення конкурентоспроможності товарів, яке досягається шляхом підвищення якості самого товару з урахуванням запиту кінцевого споживача. Йде налагодження процесу виробництва нових товарів і оптимізація наявного асортименту, внаслідок чого відбувається подовження життєвого циклу товарів.

Ми розглянемо всі особливості життєвого циклу ваших продуктів: впровадження, зростання, зрілість і спад.

Ми використовуємо комплексний підхід, що дає максимальний результат.

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонуватинам і отримати безкоштовну консультацію

Щоб дізнатися більше про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання