Тест Лабораторія

все що Ви хотіли дізнатись

Центр сертифікації Українського державного центру радіочастот (ЦС УДЦР) надає послуги Замовникам в проведенні оцінки відповідності продукції та отриманні протоколів випробувань міжнародного зразка.

Увага! Український державний центр радіочастот не має акредитацію для видачі Сертифікатів відповідності європейського зразка (Сертифікат EC). Однак може підготувати протоколи випробувань та провести оцінку відповідності.

Центр сертифікації Українського державного центру радіочастот (ЦС УДЦР) співпрацює з багатьма органами оцінки відповідності, в тому числі європейськими нотифікованими органами оцінки відповідності та випробувальними лабораторіями такими як:

Випробувальний центр ЦС УДЦР отримав визнання (має сертифікат) європейського органу з оцінки відповідності - Британської сертифікаційної ради з телекомунікацій (TUV SUD BABT).

Сертифікат засвідчує, що випробувальний центр був оцінений відповідно до вимог TUV SUD BABT і внесений до переліку випробувальних лабораторій, результати випробувань (протоколи) яких визнаються TUV SUD BABT.

Замовники мають можливість провести в ЦС УДЦР оцінку відповідності продукції для ринку ЄС.

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію