Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

Допомога у розробці електроніки та техніки це один із напрямків компанії Unus Finis.

Ми займаємося розробкою радіоелектронних складових, тестуванням програмного забезпечення, пошуком нових виробничих потужностей для виробництва, а також налагодженням процесу виробництва на існуючих потужностях.

Проводимо консультації щодо розробки унікальних технічних або програмних властивостей товару для виділення його серед конкурентів на підставі маркетингового дослідження цільової аудиторії та конкурентів, а також проводимо повні маркетингові дослідження компанії та товарів на ринку України.

Проводимо консультації щодо просування як нових пристроїв, які не мають аналогів на ринку України, так і пристроїв з безліччю конкурентів. Виробляємо індивідуальну стратегію впізнаваності бренду та товару на ринку України.

Підемо від простого до складного. Неправильне маркування товару та його паковання може стати справжнім випробуванням для виробника й імпортера. Мало того, що за це штрафують, так ще й великі мережі можуть відмовити в реалізації неправильно промаркірованого товару через свої інтернет-майданчики та магазини, тому що це може уводити в оману споживача згідно з Законом України «Про захист прав споживачів».

Компанія Unus Finis проводить консультації та підготовку матеріалу для грамотного маркування товарів і паковання для ваших продуктів. Ми детально розповімо про кожен знак і напис і покажемо ваш продукт з кращого боку. В цей вид консультації включений детальний аналіз вашої інструкції з експлуатації, як невіднятної частини вашого продукту, а також гарантійного талона.

Перейдемо до складнішого процесу, такого як «розробка товарів» у цьому виді послуг ми беремо участь безпосередньо в створенні продукту як з нуля, так і орієнтуючись на вже наявні зразки. Проводимо аналіз конкурентів як серед компаній, так і виробів, працюємо над поліпшенням технічної складової для підвищення конкурентоспроможності. Шукаємо нові неординарні рішення для ринків і продуктів. Продумуємо нові ринки збуту й розширення аудиторії. Ну і звичайно прораховуємо все до дрібниць, зокрема сертифікат відповідності.

Завжди цікаво брати участь в амбітних проєктах і доводити їх до реалізації. Наш багаторічний досвід допоможе рухати ваші ідеї вперед.

Щоб дізнатися більше про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам і отримати безкоштовну консультацію