Документи та процедура

все що Ви хотіли дізнатись

Процес отримання сертифікату відповідності складається з декількох простих кроків таких як збір документів, підготовка зразків і підписання договорів.

У даній статті ми коротко спробуємо викласти весь процес від першого дзвінка Замовника до отримання повного пакета документів при зверненні в нашу компанію.

 1. Перше знайомство і розуміння, що є об'єктом сертифікації
 2. Отримання від замовника технічної документації для повного аналізу об'єкта сертифікації (це може бути як онлайн конференція, так і особиста зустріч).
 3. Прорахунок вартості Сертифікації (проходження оцінки відповідності технічним регламентам) для укладення договору з Українським державним центром радіочастот. Узгодження суми з замовником.
 4. Повна оцінка пакета документів замовника для оцінки обсягу робіт. Прорахунок вартості послуг компанії Unus Finis. Узгодження суми з замовником.
 5. * Повний консультаційний пакет послуг після детального аналізу документів замовника, а також рекомендації щодо поліпшення властивостей сертифікату шляхом його індивідуального доопрацювання під потреби замовника.
 6. Підписання договору й оплата послуг Українського державного центру радіочастот.
 7. * Підписання договору й оплата послуг компанії Unus Finis.
 8. Початок процедури підготовки документів для подачі в орган оцінки відповідності. Приведення маркування товару та паковання у відповідність із законодавчими актами.
 9. Підписання повного пакета документів у замовника та їхня подача в орган оцінки відповідності.
 10. Повний контроль проходження всіх тестів в Українському державному центрі радіочастот.
 11. Отримання всіх протоколів випробувань і формування пакету документів для Замовника.
 12. Підписання актів виконаних робіт.
 13. Вручення Замовнику Сертифіката відповідності або Сертифіката експертизи типу з доповненнями, Декларації відповідності, протоколів випробувань (для кожного радіомодуля, а також протоколу безпеки й протоколу електромагнітної сумісності), одного примірник договору з УДЦР, оригіналу рахунку від УДЦР та оригіналу акта виконаних робіт від УДЦР, тестованих зразків, а також усіх документів у електронному вигляді.

*- пункт 8 у цьому порядку можна виконати раніше ніж пункт 6 або обидва пункти можуть виконуватися одночасно в залежності від послуг, що надаються компанією Unus Finis

Цей порядок не є суворими правилом і може змінюватися в залежності від домовленостей Замовника і компанії Unus Finis.

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

 1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
 2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію

Щоб більше дізнатися про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання