Ціни та Тарифи

все що Ви хотіли дізнатись

Точний розрахунок вартості послуг нашої компанії щодо отримання сертифікату відповідності, консультацій з питань сертифікації, підготовки повного пакету документів для проходження сертифікації або будь-яких інших послуг компанії, завжди індивідуальний і залежить від складності поставленого завдання й обсягу робіт. У матеріалі, представленому нижче, ви ознайомитеся з орієнтовною вартістю наших послуг та їхнім обсягом.

Послуги компанії Unus Finis оплачуються окремо і не мають стосунку до оплати за проведення оцінки відповідності Технічним регламентам Центром сертифікації Українського державного центру радіочастот (ЦС УДЦР)

Вартість отримання Сертифіката експертизи типу – це сума за двома «прямими договорами», укладеними на послуги компанії Unus Finis і на послуги проведення оцінки відповідності Технічним регламентам з > Центром сертифікації Українського державного центру радіочастот (ЦС УДЦР) .

Додаткова інформація про це в статтях

Орієнтовну вартість проведення оцінки відповідності, сертифікації та отримання сертифіката відповідності Технічним регламентам (отримання Сертифіката експертизи типу) від Центру сертифікації Українського державного центру радіочастот (ЦС УДЦР) ви знайдете в розділі «Ціни та тарифи»

Види послуг компанії Unus Finis з орієнтовною оцінкою вартості їх проведення:

 1. Сертифікація електроніки будь-якої складності в Україні («Під ключ»)

  Цей вид послуг включає 4 категорії ціноутворення, кожна з яких має ряд відмінностей як за термінами виконання, так і за вартістю:

  А) Складна сертифікація від 22000 грн.

  До цієї категорії належать сертифікати, в яких замовник вважає за необхідне вказати більш як три пристрої, що належать до одного модельного ряду, або об'єднати декілька пристроїв в один модельний ряд, або об'єкт сертифікації (пристрої) виробляються на більш ніж трьох заводах (включно з головним офісом) і є необхідність вказувати всі виробничі потужності.

  У замовника відсутні документи зі статті «Перелік документів для проходження оцінки відповідності Технічним регламентам (отримання сертифікату експертизи типу)» або документів менш ніж 80%.

  Наданий для здійснення випробувань зразок, пакування товару, а також його маркування не відповідають вимогам законодавства України.

  B) Складна термінова сертифікація від 25600 грн.

  Ця категорія відрізняється від категорії «A» (Складна) швидкістю підготовки документів, скороченням термінів проходження відповідності Технічним регламентам (сертифікації) та вартістю. Вартість підготовки документів за категорією «B» вище на 30%.

  C) Стандартна сертифікація від 19000 грн.

  До цієї категорії належать сертифікати, в яких замовник вважає за необхідне вказати до трьох пристроїв, що належать до одного модельного ряду, об'єкт сертифікації (пристрої) виробляються на не більше ніж двох заводах (включно з головним офісом).

  У замовника є всі документи зі статті «Перелік документів для проходження оцінки відповідності Технічним регламентам (отримання сертифікату експертизи типу)» або пакет включає більше ніж 80% документів зі списку.

  Наданий для проведення випробувань зразок, пакування товару, а також маркування відповідає вимогам законодавства України.

  D) Стандартна термінова сертифікація від 21700 грн.

  Ця категорія відрізняється від категорії «C» (Стандартна) швидкістю підготовки документів, скороченням термінів проходження відповідності технічним регламентам (сертифікації) та вартістю. Вартість підготовки документів за категорією «С» вища на 30%.

  За цим видом послуг компанія Unus Finus:

  З орієнтовними термінами підготовки повного пакету документів компанією Unus Finis, а також термінів проведення оцінки відповідності Технічним регламентам (отриманя Сертифікату експертизи типу) Центром сертифікації Українського державного центру радіочастот (ЦС УДЦР) ви можете ознайомитись в нашій статті, перейшовши за посиланням нижче:

 2. Підготовка документації для сертифікації електроніки

  Якщо ви плануєте подавати повний пакет документів в орган сертифікації самостійно і без контролю тестування обладнання з нашого боку, вам ідеально підійде ця послуга. В цьому випадку практично вся документація готується дистанційно, вам необхідно лише підписати підготовлений нами пакет документів і самостійно завезти його в орган сертифікації разом зі зразками.

  Цей вид послуг включає 4 категорії ціноутворення, кожна з яких має ряд відмінностей як за термінами виконання, так і за вартістю:

  А) Складна підготовка документації для сертифікації від 19000 грн.

  До цієї категорії належать сертифікати, в яких замовник вважає за необхідне вказати більше ніж три пристрої, що відносяться до одного модельного ряду, або об'єднати декілька пристроїв в один модельний ряд, або об'єкт сертифікації (пристрої) виробляються на більш ніж трьох заводах (включно з головним офісом) і є необхідність вказувати всі виробничі потужності.

  У замовника відсутні документи зі статті «Перелік документів для проходження оцінки відповідності Технічним регламентам (отримання сертифікату експертизи типу) » або документів менше ніж 80%.

  Ви отримуєте консультацію щодо маркування вашого товару для України. Приведенням зразка у відповідність до законодавства України замовник займається самостійно.

  Усі контакти відбуваються дистанційно у формі відеоконференцій, аудіодзвінків, а також електронного листування.

  B) Складна термінова підготовка документації для сертифікації від 21700 грн.

  Ця категорія відрізняється від категорії «A» (Складна) швидкістю підготовки документів. Вартість підготовки документів для категорії «B» вище на 30%.

  Усі контакти відбуваються дистанційно у формі відеоконференцій, аудіодзвінків, а також електронного листування.

  C) Стандартна підготовка документації для сертифікації від 17000 грн.

  До цієї категорії належать сертифікати, в яких замовник вважає за необхідне вказати до трьох пристроїв, що належать до одного модельного ряду, об'єкт сертифікації (пристрої) виробляються на не більше ніж двох заводах (включно з головним офісом).

  У замовника є всі документи зі статті «Перелік документів для проходження оцінки відповідності Технічним регламентам (отримання сертифікату експертизи типу) » або документів менше ніж 80%.

  Мається на увазі, що зразок, пакування товару, а також маркування вже відповідають вимогам законодавства України. Приведенням зразка у відповідність до законодавства України замовник займається самостійно. Консультації щодо маркування вашого товару для України проводиться за домовленістю.

  Усі контакти відбуваються дистанційно у формі відеоконференцій, аудіодзвінків, а також електронного листування.

  D) Стандартна термінова підготовка документації для сертифікації від 19100 грн.

  Ця категорія відрізняється від категорії «C» (Стандартна) швидкістю підготовки документів. Вартість підготовки документів для категорії «С» вище на 30%.

  Усі контакти відбуваються дистанційно у формі відеоконференцій, аудіодзвінків, а також електронного листування.

  За цим видом послуг компанія Unus Finus:

  1. Гарантує високу якість підготовленого пакету документів
  2. Не несе відповідальність за проходження зразками випробувань, а значить не може гарантувати позитивний результат при проходженні відповідності Технічним регламентам

  З орієнтовними термінами підготовки повного пакету документів компанією Unus Finis, а також з термінами проведення оцінки відповідності Технічним регламентам (отримання Сертифіката експертизи типу) Центром сертифікації Українського державного центру радіочастот (ЦС УДЦР) ви можете ознайомитись в нашій статті, перейшовши за посиланням нижче:

 3. Консультації з питань сертифікації електроніки в Україні

  Цей вид послуг включає 2 категорії ціноутворення, кожна з яких має ряд відмінностей як за термінами виконання, так і за вартістю:

  A) Консультація з питань сертифікації від фахівців компанії Unus Finis (разова) від 3500 грн.

  Фахівці нашої компанії проведуть для вас, дистанційно або під час особистої зустрічі, повну консультацію за всіма основними питаннями, які можуть виникнути на всіх етапах проходження Сертифікації. Консультація може стосуватися як вже готових продуктів, так і продуктів на фінальній стадії виробництва (попередня консультація для виявлення всіх нюансів перед початком процесу сертифікації)

  B) Консультації з питань сертифікації на умовах підписки (на постійній основі або до обумовленого терміну) від 6500 грн.

  Це комплексний підхід, в цьому випадку компанія Unus Finis виступає в якості ділового партнера і консультує замовника з будь-яких питань протягом заздалегідь обумовленого терміну. (Як приклад від підготовки документів до Органу сертифікації до ввезення продукції на територію України або протягом року щодо всіх питань, які виникають.)

 4. Допомога в розробці товару і його маркуванні для України , як невід’ємна частина сертифікації.

  А) Консультації з питань маркування для України, загальні питання та як частина сертифікації (разова) від 3500 грн.

  Консультація з питань маркування виробу й зарядного пристрою, його паковання й зовнішнього вигляду для реалізації на території України, а також консультації щодо супровідних документів, як-от інструкції та гарантійні талони.

  B) Консультації та допомога з питань розробки товару, а також розробка індивідуальних підходів до сертифікації та випробувань. від 80000 грн.

  Ряд заходів, спрямований як на виробництво (створення) унікального продукту, так і суттєва зміна вже наявного для отримання максимальної конкурентоспроможності та покращених характеристик.

 5. Консультації та підготовка технічної частини документів для участі в тендері. Пошук та отримання необхідних сертифікатів та протоколів випробувань.

  Якщо ви берете участь в тендері, де ваш продукт є не єдиним пунктом, наша команда збере для вас відсутній пакет документів, які стосуються технічної частини (Сертифікати, декларації, ліцензії, ISO, схеми, інструкції тощо) на будь-яку електроніку, яку офіційно постачають на територію України.

  Якщо ви єдиний учасник, але у вас з якоїсь причини не повний пакет документів, ми із задоволенням у цьому допоможемо.

  Вартість підготовки пакету документів для участі в тендері а також пошуку та отримання необхідних сертифікатів та протоколів випробувань від 20000 грн.

 6. Навчання за напрямом «Сертифікаційний менеджер радіоелектронного обладнання»

  Компанія Unus Finis проводить навчання співробітників компаній, а також незалежних фахівців за напрямом підготовки «Сертифікаційний менеджер радіоелектронного обладнання». Цей курс буде корисний не тільки компаніям і людям, які займаються профільним напрямком, але й митним брокерам, співробітникам логістичних компаній тощо.

  A) Вартість курсу за умови індивідуального заняття (до 3-х осіб): 60000 грн (за одного учасника)

  B) Вартість за умови групового заняття (від 3-х до 7-ми осіб): 50000 грн (за одного учасника)

 7. Протоколи випробувань для отримання Європейського сертифікату (CE)

  Компанія Unus Finis за підтримки Українського державного центру радіочастот, а також Центру сертифікації Українського державного центру радіочастот пропонує всім українським компаніям, українським представникам іноземних компаній, а також іноземним компаніям, які планують експорт своїх товарів радіоелектронного призначення, допомогу в отриманні Європейського сертифіката якості для всіх країн-членів Євросоюзу, та пройти повну процедуру оцінки відповідності з отриманням протоколів випробувань Європейського зразка. Це дасть вам і вашій компанії можливість пройти всі випробування продукції на території України, що спростить отримання сертифікату EC в Європейському органі оцінки відповідності (всі отримані протоколи мають повну юридичну силу в Європі).

  Вартість розраховується індивідуально, враховуючи всі особливості продукції.

Для детальнішого розгляду нас як ділового партнера і прийняття рішення про співпрацю рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете всі ваші відповіді

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

 1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
 2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію