Ціни та Тарифи

все що Ви хотіли дізнатись

Другим за популярністю є питання вартості сертифікації та отримання сертифікату на пристрій або модельний ряд пристроїв з двома радіомодулями, як-от Bluetooth + NFC, GPS + Wi-Fi, GSM + Bluetooth, радіочастотні модулі 433 Mhz або 868 Mhz у парі з GSM або Wi-Fi, а також FM-передавачі (трансмітери) (radio transmitter) тощо. Ми постараємося відповісти на питання: «Яка вартість сертифікації, проведення оцінки відповідності Технічним регламентам такого виду продукції?»

У даній статті, нижче, з прикладами ми розглянемо вартість сертифікації таких пристроїв як лічильники тепла (теплової енергії) з Wi-Fi та радіочастотним модулем 433 Mhz або 868 Mhz, навушники TWS з NFC, вартість сертифікації Bluetooth-колонки з NFC, домашньої акустики з Wi-Fi та Bluetooth.

Отримати розуміння вартості сертифікації та отримання сертифіката відповідності щодо автомобільної акустики (автомагнітоли) з Wi-Fi та Bluetooth, автомобільних головних пристроїв з Wi-Fi та Bluetooth, FM-передавачів (трансмітерфів) (radio transmitter) з Bluetooth і FM, екшн-камер, поліцейських нагрудних камер, автомобільних відеореєстраторів.

Зі статті, також, ви зможете дізнатися приблизну ціну, вартість сертифіката і проведення сертифікації на елементи системи «розумний дім», фотоапарати професійні та аматорські, охоронні GSM-сигналізації, GPS-навігатори, ехолоти, шлагбауми й системи дистанційного доступу, дрони (БПЛА, квадрокоптери).

Ви зможете дізнатися, орієнтовно, скільки коштує, провести сертифікацію і сертифікувати смартгодинники і розумну носиму електроніку, електронні книги, проєктори, мобільні телефони та смартфони, GSM-модулі для сигналізацій і охорони, точки доступу Wi-Fi (роутери, маршрутизатори) з 3G, розумні телевізори з Wi-Fi (smart tv), комп'ютерна техніка та комп'ютерна периферія (принтери, БФП, сканери тощо), пожежні сигналізації, інтерактивні дошки, термінали оплати, планшети, ноутбуки, комп'ютери all in one і багато іншого

Як формується вартість Сертифікації (що враховується і впливає на формування ціни) з прикладами, ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням.

У цьому матеріалі ми хочемо нагадати основні аспекти формування ціни та привести розгорнутий приклад ціноутворення сертифікації.

Отже, всі розрахунки орган оцінки відповідності проводить, спираючись на Постанову КМУ «Про затвердження Правил визначення вартості робіт з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, що виконуються призначеними органами з оцінки відповідності та визнаними незалежними організаціями» від 12 липня 2017 № 514

До кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід, в зв'язку з чим цифри, які фігурують у формулах, як і результат підрахунків можуть змінюватись як в більшу, так і в меншу сторону, в залежності від різних факторів, описаних на цьому сайті. Ця стаття має ознайомчий характер.

У свою чергу всі розрахунки послуг компанія Unus Finis проводить індивідуально для кожного замовника, згідно з внутрішнім регламентам і рівнем складності, який описаний в статті «Тарифи на послуги компанії Unus Finis».

Скорочення, які використовуються в статті:

 • Робота органу сертифікації (робота відділів, бухгалтерії, договірного тощо) – «РОС»

  Ця сума регулюється внутрішніми розпорядженнями органу сертифікації і становить приблизно 10000 грн.

 • Послуги компанії Unus Finis «Під Ключ» – «ПК»

  Вказана вартість послуг «А. Складна», без урахування індивідуальних особливостей пристроїв і побажань замовника. Ця сума складе 22000 грн.

 • Розрахунок вартості проведення випробувань згідно з Постановою КМУ «Про затвердження Правил визначення вартості робіт з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, що виконуються призначеними органами з оцінки відповідності та визнаними незалежними організаціями» від 12 липня 2017 № 514 - «ПКМУ 514»

  Ознайомитися докладніше з цим методом розрахунку вартості проведення випробувань ви можете, перейшовши за посиланням вище.

 • Випробування зарядного пристрою – «ЗП»

  Як правило, час випробування мережевого та автомобільного зарядних пристроїв приблизно рівні та складають у грошовому еквіваленті орієнтовно 4000 грн.

 • Процедура підтвердження відповідності всіх пристроїв модельному ряду (радіотехнологій, технологічних креслень, принципових електричних схем, принципу роботи, мікросхем тощо) – «ППВ»

  Ця процедура проводиться для можливості поширення вже проведених випробувань над одним зразком (усі зразки в модельному ряду повинні мати ідентичні мікросхеми), на всі зразки в модельному ряду. Це робиться для того, щоб не проводити однакові випробування на всіх зразках модельного ряду. Все залежить від конкретного пристрою і вимог замовника. У цьому випадку оцінка відповідності модельному ряду дорівнюватиме 3000 гривень.

Приклад розрахунку вартості сертифікації - 1

Дано: Відеореєстратор автомобільний

Технічні дані (тільки ті, які важливі при проведенні випробувань для розрахунку вартості сертифікації):

 1. Інтерфейс передачі даних: Wi-Fi (b/g/n)
 2. Позиціонування: GPS
 3. Зарядний автомобільне пристрій (у комплект не входить): 5V – 2A

Розраховуємо вартість сертифікації за формулою:

«РОС» + «ПКМУ 514» = 40000 грн (без урахування вартості «ПК»)

«РОС» + «ПКМУ 514» + «ПК» = 62000 грн (під ключ)

Приклад розрахунку вартості сертифікації - 2

Дано: Відеореєстратор автомобільний

Технічні дані (тільки ті, які важливі при проведенні випробувань для розрахунку вартості сертифікації):

 1. Інтерфейс передачі даних: Wi-Fi (b/g/n)
 2. Позиціонування: GPS
 3. Зарядний автомобільний пристрій (у комплекті): 5V – 2A

Розраховуємо вартість сертифікації за формулою:

«РОС» + «ПКМУ 514» + «ЗП» = 44000 грн. (без урахування вартості «ПК»)

«РОС» + «ПКМУ 514» + «ЗП» + «ПК» = 66000 грн. (під ключ)

Приклад розрахунку вартості сертифікації - 3

Дано: Відеореєстратор автомобільний

Технічні дані (тільки ті, які важливі при проведенні випробувань для розрахунку вартості сертифікації):

 1. Інтерфейс передачі даних: Wi-Fi (b/g/n)
 2. Позиціонування: GPS
 3. Зарядний автомобільний пристрій (у комплекті): 5V – 2A
 4. Модельний ряд: 5 пристроїв.

Розраховуємо вартість сертифікації за формулою:

«РОС» + «ПКМУ 514» + «ЗП» + «ППВ» = 47000 грн (без урахування вартості «ПК»)

«РОС» + «ПКМУ 514» + «ЗП» + «ПК» + «ППВ» = 69000 грн (під ключ)

Нагадуємо, що всі цифри, наведені в цій статті, носять ознайомчий характер і можуть варіюватися як в меншу, так і в більшу сторону. Всі розрахунки проводяться індивідуально для кожного замовника з огляду на всі його побажання і можливості.

Для детальнішого розгляду нас як ділового партнера і прийняття рішення про співпрацю рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете всі ваші відповіді

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

 1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
 2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію