Ціни та Тарифи

все що Ви хотіли дізнатись

В даному матеріалі на прикладах, ви зможете приблизно оцінити вартість Сертифікації пристроїв, що мають як середній, так і максимальний набір технологій і протоколів.

Пристроїв, що використовують більше трьох технологій, досить багато, і ми використовуємо їх щодня. Вартість сертифікації таких пристроїв може дуже сильно відрізняться, нижче ми розглянемо приклади вартості сертифікації таких пристроїв.

До пристроїв вартість сертифікації яких ми будемо розглядати нижче можна віднести GSM-комунікатори для лічильників тепла (теплової енергії) з Wi-Fi / Bluetooth і радіочастотним модулем 433 Mhz або 868 Mhz, автомобільні головні пристрої з Wi-Fi / Bluetooth / GPS і GSM (3G, 4G, 5G) модулем, систему «розумний будинок ».

Розглянемо приблизну вартість проведення сертифікації для смарт-годинників і розумної носильної електроніки, смартфонів, пожежних сигналізацій, інтерактивних дошок, терміналів оплати та терміналів обробки даних, планшетів, ноутбуків, комп'ютерів «all in one» і багато іншого.

Як формується вартість Сертифікації (що враховується і впливає на формування ціни) з прикладами, ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням.

Отже, всі розрахунки орган оцінки відповідності проводить, спираючись на Постанову КМУ «Про затвердження Правил визначення вартості робіт з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, що виконуються призначеними органами з оцінки відповідності та визнаними незалежними організаціями» від 12 липня 2017 № 514

До кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід, у зв'язку з чим цифри, які фігурують в формулах, як і результат підрахунків, можуть змінюватися як у більшу, так і в меншу сторону в залежності від різних факторів, описаних на цьому сайті. Ця стаття має ознайомчий характер.

Своєю чергою всі розрахунки послуг компанія Unus Finis проводить індивідуально для кожного замовника, згідно з внутрішнім регламентам і рівнем складності, який описаний в статті «Тарифи на послуги компанії Unus Finis».

Скорочення, які використовуються в статті:

 • Робота органу сертифікації (робота відділів, бухгалтерії, договірного тощо) – «РОС»

  Ця сума регулюється внутрішніми розпорядженнями органу сертифікації та становить приблизно 10000 грн.

 • Послуги компанії Unus Finis «Під Ключ» – «ПК»

  Зазначена вартість послуг «А. Складна», без урахування індивідуальних особливостей пристроїв і побажань замовника. Ця сума складе 22000 грн.

 • Розрахунок вартості здійснення випробувань згідно Постановою КМУ «Про затвердження Правил визначення вартості робіт з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, що виконуються призначеними органами з оцінки відповідності та визнаними незалежними організаціями» від 12 липня 2017 № 514 - «ПКМУ 514»

  Ознайомитися докладніше з цим методом розрахунку вартості проведення випробувань ви можете, перейшовши за посиланням вище.

 • Випробування зарядного пристрою – «ЗП»

  Як правило, час випробування мережевого та автомобільного зарядних пристроїв приблизно рівні та складають у грошовому еквіваленті орієнтовно 4000 грн.

 • Процедура підтвердження відповідності всіх пристроїв модельному ряду (радіотехнологій, технологічних креслень, принципових електричних схем, принципу роботи, мікросхем тощо) – «ППВ»

  Ця процедура проводиться для можливості поширення вже проведених випробувань над одним зразком (всі зразки в модельному ряду повинні мати ідентичні мікросхеми), на всі зразки в модельному ряду. Це робиться для того, щоб не проводити однакові випробування на всіх зразках модельного ряду. Все залежить від конкретного пристрою і вимог замовника. У цьому випадку оцінка відповідності модельному ряду дорівнюватиме 3000 гривень.

Приклад розрахунку вартості сертифікації - 1

Дано: Смарт-годинник від компанії Samsung Galaxy Watch 3

Технічні дані (тільки ті, які важливі при проведенні випробувань для розрахунку вартості сертифікації):

 1. Інтерфейс передачі даних:
 2. Позиціонування: GPS
 3. Зарядний пристрій (до комплекту не входить): 5V – 2A

Розраховуємо вартість сертифікації за формулою:

«РОС» + «ПКМУ 514» = 68000 грн (без урахування вартості «ПК»)

«РОС» + «ПКМУ 514» + «ПК» = 90000 грн (під ключ)

Приклад розрахунку вартості сертифікації - 2

Дано: Смартфон із повним набором комунікацій

Технічні дані (тільки ті, які важливі при проведенні випробувань для розрахунку вартості сертифікації):

 1. Інтерфейс передачі даних: (протоколи):
 2. Позиціонування: GPS
 3. Зарядний пристрій (у комплекті): 5V – 2A

Розраховуємо вартість сертифікації за формулою:

«РОС» + «ПКМУ 514» + «ЗП» = 147000 грн (без урахування вартості «ПК»)

«РОС» + «ПКМУ 514» + «ЗП» + «ПК» = 169000 грн (під ключ)

Нагадуємо, що всі цифри, наведені в цій статті, носять ознайомчий характер і можуть варіюватися як в меншу, так і в більшу сторону. Всі розрахунки проводяться індивідуально для кожного замовника з огляду на всі його побажання і можливості.

Для детальнішого розгляду нас як ділового партнера і прийняття рішення про співпрацю рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете всі ваші відповіді

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

 1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
 2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію