Ціни та Тарифи

все що Ви хотіли дізнатись

Вартість проведення оцінки відповідності пристроїв, сертифікації на відповідність Технічним регламентам, або простою мовою «ціна отримання Сертифіката», – це одне з найпоширеніших запитань.

Одним із найпопулярніших питань є вартість сертифікації та отримання сертифікату відповідності на пристрій або модельний ряд пристроїв з одним радіомодулем, як-от Bluetooth, NFC, GPS, Wi-Fi, GSM, радіочастотним модулем 433 Mhz або 868 Mhz.

У даній статті, нижче, з прикладами ми розглянемо вартість сертифікації таких пристроїв як фільтри для води з Wi-Fi або Bluetooth, лічильники тепла (теплової енергії) з Wi-Fi, Bluetooth або радіочастотним модулем 433 Mhz або 868 Mhz, лічильники елекроенергіі з Wi-Fi, вартість сертифікації Bluetooth-навушників, TWS-навушників, Bluetooth-колонок, домашньої акустики з Wi-Fi та/або Bluetooth, автомобільної акустики (автомагнітоли) з Wi-Fi та/або Bluetooth, Bluetooth-гарнітур (handsfree), вартість сертифікації та отримання сертифіката на автомобільні головні пристрої з Wi-Fi та/або Bluetooth.

Ви зможете дізнатися, орієнтовно, скільки коштує, провести сертифікацію і сертифікувати радіоняні та відеоняні а також системи відеоспостереження (IP-камери), екшн-камери, поліцейські нагрудні камери, автомобільні відеореєстратори та елементи системи «розумний дім» (як-от розумні лампи, датчики, розумні розетки тощо)

Зі статті, також, ви зможете дізнатися приблизну ціну, вартість сертифіката і проведення сертифікації на фотоапарати професійні та аматорські, побутові відеокамери, радіомікрофони, охоронні GSM-сигналізації, GPS-навігатори, GSM-модулі, GPS-трекери, GPS-модулі GPS-приймачі та передавачі, ехолоти, стабілізатори для камер та смартфонів (Gimbal), а також вартість сертифікації таких пристроїв як пульти дистанційного керування з Wi-Fi та/або Bluetooth (аеромиша, аеропульт, air mouse)

Отримати розуміння вартості сертифікації та отримання сертифіката відповідності на шлагбауми й системи дистанційного доступу, розумні замки з NFC і карти доступу до них, дрони (БПЛА, квадрокоптери), фітнес-браслети та розумна носильна електроніка, пульсоксиметри з Bluetooth, електронні книги, проєктори, мобільні телефони GSM, GSM-модулі для сигналізацій й охорони, вартість сертифікації, отримання сертифікату відповідності на точки доступу Wi-Fi (роутери, маршрутизатори), розумні холодильники з Wi-Fi, розумні телевізори з Wi-Fi (smart tv), chromecast, mirrorlink, комп'ютерні аксесуари (бездротові миші й клавіатури, графічні планшети, бездротові web-камери тощо), комп'ютерна периферія (принтери, МФУ, сканери тощо), пожежні сигналізації, термодатчики, монітори з Wi-Fi та/або Bluetooth, інтерактивні дошки, NFC-мітки й термінали оплати, пропускні турнікети та багато іншого.

Найчастіше перераховані вище пристрої мають один тип передачі даних, але варто зауважити, що багато пристроїв з перерахованих вище мають не одну, а дві та більше технологій у своєму складі.

Як формується вартість Сертифікації (що враховується і впливає на формування ціни) з прикладами, ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням.

У цьому матеріалі ми хочемо нагадати основні аспекти формування ціни, привести розгорнутий приклад ціноутворення сертифікації.

Отже, всі розрахунки орган оцінки відповідності проводить, спираючись на Постанову КМУ «Про затвердження Правил визначення вартості робіт з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, що виконуються призначеними органами з оцінки відповідності та визнаними незалежними організаціями» від 12 липня 2017 № 514

До кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід, у зв'язку з чим цифри, які фігурують у формулах, як і результат підрахунків, можуть змінюватися як у більшу, так і в меншу сторону в залежності від різних факторів, описаних на цьому сайті. Ця стаття має ознайомчий характер.

Своєю чергою всі розрахунки послуг компанія Unus Finis проводить індивідуально для кожного замовника, згідно з внутрішнім регламентам і рівнем складності, який описаний в статті «Тарифи на послуги компанії Unus Finis».

Скорочення, які використовуються в статті:

 • Робота органу сертифікації (робота відділів, бухгалтерії, договірного тощо) – «РОС»

  Ця сума регулюється внутрішніми розпорядженнями органу сертифікації та становить приблизно 10000 грн.

 • Послуги компанії Unus Finis «Під Ключ» – «ПК»

  Зазначена вартість послуг «А. Складна», без урахування індивідуальних особливостей пристроїв і побажань замовника. Ця сума складе 22000 грн.

 • Розрахунок вартості проведення випробувань згідно з Постановою КМУ «Про затвердження Правил визначення вартості робіт з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, що виконуються призначеними органами з оцінки відповідності та визнаними незалежними організаціями» від 12 липня 2017 № 514 - «ПКМУ 514»

  Ознайомитися докладніше з цим методом розрахунку вартості проведення випробувань ви можете, перейшовши за посиланням вище.

 • Випробування зарядного пристрою – «ЗП»

  Як правило, час випробування мережевого та автомобільного зарядних пристроїв приблизно рівні і складають в грошовому еквіваленті орієнтовно 4000 грн.

 • Процедура підтвердження відповідності всіх пристроїв модельному ряду (радіотехнологій, технологічних креслень, принципових електричних схем, принципу роботи, мікросхем тощо) – «ППВ»

  Ця процедура проводиться для можливості поширення вже проведених випробувань над одним зразком (усі зразки в модельному ряду повинні мати ідентичні мікросхеми), на всі зразки в модельному ряду. Це робиться для того, щоб не проводити однакові випробування на всіх зразках модельного ряду. Все залежить від конкретного пристрою й вимог замовника. У цьому випадку оцінка відповідності модельному ряду дорівнюватиме 3000 грн.

Приклад розрахунку вартості сертифікації - 1

Дано: Bluetooth-колонка

Технічні дані (тільки ті, які важливі для проведення випробувань для розрахунку вартості сертифікації):

 1. Інтерфейс передавання даних: Bluetooth 5.0
 2. Зарядний пристрій (у комплект не входить): 5V – 2A

Розраховуємо вартість сертифікації за формулою:

«РОС» + «ПКМУ 514» = 34000 грн (без урахування вартості «ПК»)

«РОС» + «ПКМУ 514» + «ПК» = 56000 грн (під ключ)

Приклад розрахунку вартості сертифікації - 2

Дано: Bluetooth-колонка

Технічні дані (тільки ті, які важливі для проведення випробувань для розрахунку вартості сертифікації):

 1. Інтерфейс передавання даних: Bluetooth 5.0
 2. Зарядний пристрій (у комплекті): 5V – 2A

Розраховуємо вартість сертифікації за формулою:

«РОС» + «ПКМУ 514» + «ЗП» = 38000 грн. (без урахування вартості «ПК»)

«РОС» + «ПКМУ 514» + «ЗП» + «ПК» = 60000 грн. (під ключ)

Приклад розрахунку вартості сертифікації - 3

Дано: Bluetooth-колонка

Технічні дані (тільки ті, які важливі для проведення випробувань для розрахунку вартості сертифікації):

 1. Інтерфейс передавання даних: Bluetooth 5.0
 2. Зарядний пристрій (у комплекті): 5V – 2A
 3. Модельный ряд: 5 пристроїв.

Розраховуємо вартість сертифікації за формулою:

«РОС» + «ПКМУ 514» + «ЗП» + «ППВ» = 41000 грн (без урахування вартості «ПК»)

«РОС» + «ПКМУ 514» + «ЗП» + «ПК» + «ППВ» = 63000 грн (під ключ)

Нагадуємо, що всі цифри, наведені в цій статті, носять ознайомчий характер і можуть варіюватися як в меншу, так і в більшу сторону. Всі розрахунки проводяться індивідуально для кожного замовника з огляду на всі його побажання і можливості.

Для детальнішого розгляду нас як ділового партнера і прийняття рішення про співпрацю рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете всі ваші відповіді

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

 1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
 2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію