Документи та процедура

все що Ви хотіли дізнатись

Європейський сертифікат якості (Conformite Europeenne) —це документ, який підтверджує відповідність продукції вимогам Європейського Союзу.

Отримання сертифікату європейського зразка не скасовує норми і стандарти, встановлені на території України, якщо продукція реалізовуватиметься на її території.

Європейський сертифікат відповідності передбачає можливість маркувати продукцію знаком СЕ (СЕ Мarking) і відповідно, безперешкодно реалізовувати її на ринках країн-учасниць ЄС.

Продукція, допущена до реалізації в одній із країн - учасниць Європейського Союзу, автоматично дозволена до реалізації в інших країнах об'єднання. У Європейського Союзу існують угоди з Японією, Швейцарією, США, Ізраїлем, Австралією, Новою Зеландією та Канадою на можливість експорту продукції з маркуванням СЕ. Таким чином отримавши СЄ сертифікат, виробник може не обмежувати себе територією Європейського Союзу.

В Євросоюзі підтвердження відповідності продукції ділиться на два види: декларування та сертифікація.

Для більшості товарів достатньо Декларації відповідності, однак це не стосується електроніки та радіоелектронної продукції. Для цього виду товарів передбачений тільки Сертифікат відповідності.

Таким чином наявність Сертифіката відповідності Європейського зразка є обов'язковою вимогою для реалізації електроніки на території Європейського Союзу.

Unus Finis надає допомогу українським компаніям в оформленні документів, сприяє в підготовці до випробувань та інспекцій, а також супроводжує процедуру міжнародної сертифікації.

Наші фахівці допоможуть підготувати необхідний комплект документів відповідно до сфери діяльності компанії замовника і вимогам нотифікованого органу з сертифікації.

Як отримати сертифікат відповідності європейського зразка, сертифікат СЕ (CE certificate) а також дізнатися про його вартість, ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням:

Отримання європейського сертифіката СЕ, «CE Certificate» на будь-який вид електроніки та радіоелектронної продукції в Україні під «ключ»

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію