Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

Отримати європейський сертифікат, сертифікат CE (CE Certificate) в Україні – це важливий та відповідальний крок. Оформити сертифікат CE (CE Certificate) в Україні в найкоротший термін допоможе компанія Unus Finis у співпраці з ратифікованим органом оцінки відповідності Технічним Випробувальним Інститутом П'єштяни, с.п. (Technický skúšobný ústav Piešťany, š.p.) (TSU) що акредитований у Словацькій Національній Службі Акредитацій (Slovak National Accreditation Service) (SNAS) пропонує всім виробникам та імпортерам як в Україні так і за її межами отримати сертифікат відповідності (сертифікат експертизи типу) Європейського зразка (CE Certificate).

Отримати сертифікат CE (CE Certificate) в Україні, з нашою компанією досить просто, компанія Unus Finis надає послуги проведення випробувань та отримання протоколів випробувань європейського зразка , а також отримання сертифіката відповідності (сертифіката експертизи типу) Європейського зразка, CE сертифіката.

Варіанти отримання CE сертифікату (Європейського сертифікату) в Україні:

 1. Якщо компанія заявника має протоколи випробувань Європейського зразка або Китайські протоколи випробувань, орієнтовані на Європейський ринок:

  Для того, щоб отримати CE Certificate (Європейський сертифікат), достатньо надати нашій компанії на аналіз протоколи випробувань Європейського зразка.

  Після аналізу протоколів випробувань ми зможемо зробити висновок чи цього достатньо для початку процесу ініціалізації отримання Сертифіката СЕ.

  Часто буває так, що до протоколів, які вже є, необхідно провести невеликі додаткові випробування для повної відповідності Європейським нормам.

  Після аналізу протоколів та оплати послуг компанії Unus Finis, наша команда розпочинає підготовку пакету документів для проходження сертифікаційної процедури в Європейському органі оцінки відповідності.

  Термін виконання, отримання сертифіката CE Certificate (Європейського сертифіката) за наявності у замовника всіх необхідних протоколів випробувань до 14 календарних днів.

  Отримання оригіналу сертифіката на руки відбувається приблизно за 10 днів після отримання замовником від компанії Unus Finis електронної версії документа.

  Вартість отримання сертифіката європейського зразка, сертифіката СЕ (CE Certificate) ви зможете дізнатися, ознайомившись із нашою статтею:

  «Вартість отримання європейського сертифіката CE «CE Certificate» та протоколів випробувань європейського зразка»

 2. Якщо у компанії заявника відсутні будь-які протоколи випробувань:

  Для отримання CE Certificate (Європейського сертифікату) нам все одно знадобляться протоколи випробувань Європейського зразка.

  Європротоколи мають низку відмінностей від звичайних українських протоколів випробувань, хоча засновані на одних і тих же директивах, вони, якщо так можна сказати, мають «розширену структуру», та й природно представлені англійською мовою.

  Випробування можна провести як на території України в УДЦР (зі 100% гарантією отримання європротоколів, відповідальність за випробуваний зразок та його працездатність несе компанія Unus Finis) так і в Європі (відповідальність за випробуваний зразок та його працездатність несе замовник)

  В Україні протоколи випробувань європейського зразка можна отримати за допомогою нашої компанії в Українському Державному Центрі Радіочастот (ДП Укрчастотнагляд) у найкоротші терміни та «під ключ», саме цей метод ми й розглянемо нижче. У будь-якому випадку замовник обов'язково повинен надати зразки устаткування для випробувань.

  Після проведення випробувань наданого обладнання та отримання протоколів європейського зразка, а також оплати послуг компанії, ми переходимо до ініціалізації отримання CE Certificate (Європейського сертифікату або сертифіката СЕ)

  Термін виконання, отримання сертифіката CE Certificate (Європейського сертифіката) за відсутності у замовника будь-яких необхідних протоколів випробувань відбувається у два етапи:

  1. Перший етап – це отримання протоколів випробувань європейського зразка в УДЦР. Тут терміни залежать від якості та складності обладнання, що проходитиме випробування, середнє пряме отримання протоколів випробувань від 14 до 21 календарного дня (відраховується з оплати послуг УДЦР за договором).
  2. Другий етап – це отримання сертифіката CE Certificate (Європейського сертифікату) на підставі вже наявних (отриманих) протоколів випробувань європейського зразка.

   Ця процедура займає до 14 календарних днів. Отримання оригіналу сертифіката на руки відбувається приблизно за 10 днів після отримання замовником від компанії Unus Finis електронної версії документа.

Вартість отримання сертифіката європейського зразка, сертифіката СЕ (CE Certificate) ви зможете дізнатися, ознайомившись із нашою статтею:

«Вартість отримання європейського сертифіката CE «CE Certificate» та протоколів випробувань європейського зразка»

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

 1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
 2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію