Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

Сертифікат відповідності Республіки Казахстан - це документ, що підтверджує відповідність продукції вимогам Законодавства Республіки Казахстан у галузі технічного регулювання.

Сертифікат відповідності Республіки Казахстан необхідний не тільки для товарів вироблених у країні, а і для тих товарів що ввозяться з-за кордону, та мають реалізовуватись в Казахстані та здійсьнювати сервісне обслуговування.

Сертифікат відповідності Казахстану підтверджує, що товар відповідає всім нормам та якостям регульованим законом.

Заяви на оформлення та отримання Сертифіката відповідності Республіки Казахстан може подати виробник, дистриб'ютор чи продавець, бажано резиденти Казахстану.

У багатьох питаннях сертифікація в Казахстані схожа на сертифікацію в Україні та країнах Євросоюзу, але має низку відмінностей та особливостей.

Правила оформлення сертифікації, а також їх види регулюються "Рішенням Ради Євразійської Економічної комісії від 18 квітня 2018 року № 44". (даний документ не має автоматичного оновлення і представлений для ознайомлення. Для перегляду актуальної версії документа рекомендуємо відвідати офіційний законодавчий сайт Республіки Казахстан)

У документі, наведеному вище, ви знайдете умови сертифікації для однієї одиниці товару, партії продукції, а також для товарів серійного виробництва.

Компанія Unus Finis проведе вам консультації, щодо питань чи підлягає обов'язковій сертифікації в Казахстані ваша продукція, а також підготує повний пакет документів для отримання Сертифіката відповідності Республіки Казахстан на вашу продукцію «під ключ».

Орієнтовну вартість отримання протоколів випробувань, а також відмовних листів на товари, що не підлягають сертифікації, ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням нижче:

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію