Ціни та Тарифи

все що Ви хотіли дізнатись

Якщо ви є виробником або постачальником з унікальною продукцією або товаром, який ще не проходив сертифікацію в Республіці Казахстан, а також у вас відсутні протоколи випробувань (загальні поняття що це) європейського зразка, то для отримання Сертифіката відповідності РК вам необхідно пройти процедуру випробувань ваших товарів згідно з нормами та законами Республіки Казахстан та вас цікавить вартість сертифікації.

Пройшовши випробування продукції та отримавши протоколи випробувань, ви зможете отримати сертифікат відповідності та реалізовувати свою продукцію в Казахстані.

Для формування вартості ми дотримуватимемося такої формули:

Ціни вище наведені в євро для прикладу, оскільки вартість виставляється в казахстанських тенге або російських рублях. Курс даних валют швидко змінюється і на момент формування вартості ціна зазначена вище може бути нижче.

Таким чином, вартість сертифікації для Казахстану на приклад TWS навушників буде виглядати приблизно так:

  1. За відсутності протоколів випробувань

    "базова ставка" (2500 євро) + три протоколи випробувань (Radio + LVD + EMC) (1500 євро) + Послуги нашої компанії (500 євро) = 4500 євро.

  2. За наявності протоколів випробувань

    "базова ставка" (2500 євро) + три протоколи випробувань (Radio + LVD + EMC) (750 євро) + Послуги нашої компанії (500 євро) = 3700 євро.

Вартість сертифікації завжди розраховується, індивідуально враховуючи всі особливості товару замовника.

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію