Ціни та Тарифи

все що Ви хотіли дізнатись

У цій статті ми хочемо розкрити кілька важливих факторів, які впливають на формування вартості отримання сертифіката RoHS (RoHS certificate).

Вартість отримання сертифікатів RoHS (RoHS certificate) – це сукупність дій з оцінки випробуваного зразка і точний підрахунок елементів, що містяться в ньому.

Для того щоб почати формувати вартість випробувань для отримання RoHS сертифіката, необхідно провести роботу з визначення кількості елементів і матеріалів у виробі.

Наступний крок - це визначити якість самих елементів, оскільки один елемент на платі, наприклад процесор, може містити декілька видів металу, та, наприклад, графіт і ряд полімерів.

Для такого аналізу, нашою компанією складається «карта елементів», заснована на наданих від замовника детальних характеристик пристрою, а саме повний опис елементів (datashit), розташованих на платі та даних про матеріал корпусу (datashit).

Вартість складання «карти елементів» нашою компанією складає - 100 євро (оплата провадиться в національній валюті за ринковим курсом на момент замовлення послуги)

Після складання карти елементів вона відправляється до Європейського органу сертифікації RoHS, де на її основі прораховується вартість сертифікації конкретного виробу. Як і в будь-якому органі сертифікації вартість випробувань, а отже, і отримання сертифіката залежить від складності випробуваного зразка.

Також існує ряд стандартних ставок як у європейського органу, так і нашої компанії. Наприклад, Європейський орган сертифікації RoHS (RoHS certificate) має стандартну стартову ставку, що дорівнює 1000 євро – це так звана вартість роботи органу, туди входять інформаційно-консультаційні послуги, робота бухгалтерії, складу, прийому виробів та їх оцінка тощо.

Наша компанія також має на даний вид послуг «стандартну ставку» і вона становить 500 євро, в цю суму включено комунікацію з Європейським органом, відправка платежів та зразків, супровід випробувань, формування повного пакету документів тощо.

Що стосується самих випробувань продукції, то тут суми залежать, як ми вже писали, від кількості елементів і матеріалів у виробі.

Для розуміння вартості сертифікації RoHS (RoHS certificate) ми наведемо кілька прикладів:

  1. Сертифікація кабелю Type-C до Type-C
  2. Витяжка кухонна електрична з кабелем
  3. Грунтуючись на перерахованих вище прикладах, ви можете приблизно оцінити вартість отримання сертифіката RoHS (RoHS certificate).

    Залишилися запитання? У нас є відповіді!

    1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
    2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію