Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

Підготовка документів для сертифікації є одним із найважливіших етапів на шляху до отримання сертифікату відповідності на території України. Команда наших фахівців завжди готова допомогти у підготовці документів для сертифікації та зробити це швидко та професійно так як Unus Finis це спеціалізоване агентство сертифікації, спеціалізацією якого є отримання сертифікатів відповідності (сертифікатів експертизи типу), сертифікатів якості та оформлення декларацій відповідності на електроніку, радіоелектроніку, радіообладнання, засоби зв'язку, телевізійне обладнання та радіообладнання, а також засоби та пристрої прийому та передачі даних.

В окремих випадках буває так, що замовник бажає брати безпосередню участь у тестуванні свого продукту й стежити за кожним випробуванням з подальшим отриманням протоколу випробувань (протоколу дослідження конструкції). Як правило, це робиться для того, щоб усунути всі технічні недоліки перед виробництвом основної партії товару на інженерному рівні. В такому випадку послуги компанії Unus Finis можуть бути обмежені тільки підготовкою необхідного пакету документів або консультацією а контроль та повну відповідальність за проходження випробувань у тест лабораторії з проходження сертифікації (процедурі проходження відповідності Технічним регламентам), приймає на себе замовник.

Наша компанія підготує для вас повний пакет документів для безперешкодного подання до органу сертифікації.

Ми так само проведемо розгорнуту консультацію з підготовки та маркування товару й упаковки. Наша команда заповнить усі бланки, підготує необхідні листи й схеми, вам необхідно буде тільки все підписати та подати в орган сертифікації разом із необхідною кількістю зразків.

Ми готуємо повний пакет документів для сертифікації «під ключ», а також, на вимогу замовника, заповнюємо та готуємо частковий пакет для самостійної подачі або технічний пакет для конкретного зразка. Проводимо повний аналіз існуючого пакета документів і готуємо документи яких бракує.

Ми цінуємо ваш час і завжди готові запропонувати швидкий і ефективний шлях до досягнення спільної мети. Немає повного комплекту документів? Ми можемо підготувати всі документи, яких не вистачає в найкоротші терміни.

Щоб дізнатися більше про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам і отримати безкоштовну консультацію