Загальна інформація

все що Ви хотіли дізнатись

Ми допомагаємо отримувати сертифікати в максимально стислі терміни. Повний пакет документів для митниці, точок роздрібної торгівлі та будь-якого органу перевірки.

Швидке та якісне оформлення та отримання сертифікатів відповідності на будь-яку радіоелектронну продукцію, швидка підготовка документів для проходження оцінки відповідності та отримання сертифіката експертизи типу, оформлення декларацій про відповідність, повний супровід випробувань та документів. Якісний та максимальний пакет документів після проходження сертифікації, документація для митниці, ринкового контролю (нагляду), точок продажу та маркетплейсів.

Терміни отримання Європейського Сертифікату (СЄ сертифікату) загалом схожі на ті, що представлені нижче для отримання українських сертифікатів за одним нюансом, необхідний час для отримання СЕ сертифікату, вказаний нижче, збільшується на 14 днів, тобто 14 днів плюс обраний вами тариф і строки викладені нижче це і буде терміном отримання СЕ сертифіката.

Терміни отримання сертифікатів REACH та RoHS обумовлюються індивідуально і можуть змінюватись від 14 до 28 днів.

Швидкість нашої роботи напряму залежить від швидкості прийняття рішень як замовником, так і нами, як єдиного цілого.

Терміни здійснення випробувань і отримання сертифіката відповідності завжди розраховуються індивідуально, при цьому враховуються всі особливості пристрою або модельного ряду. Ми гарантуємо збір повного пакета документів, до якого не виникне жодного питання, для подання до органу сертифікації за максимально короткий термін, а також гарантуємо проведення випробувань у термін від 10 днів із моменту підписання договору з Українським державним центром радіочастот (УДЦР)

Від наших партнерів ми завжди просимо мінімальний пакет документів для прискорення й спрощення процедури подання. Проте, є дані, без яких ми не можемо здійснити запуск процесу сертифікації, і тут все залежатиме від вашої оперативності.

Попри те, що спрогнозувати терміни сертифікації можна тільки при детальному вивченні можливостей обладнання, яке подається, ми підготували для вас кілька сценаріїв, завдяки яким ви можете зрозуміти терміни підготовки документів нашою компанією і терміни проведення оцінки відповідності технічним регламентам (Сертифікації) відповідним органом.

Отже щодо компанії Unus Finis все просто – підготовка повного пакета документів для одного сертифіката ділиться на чотири категорії:

A) Складна

До цієї категорії належать сертифікати, в яких замовник вважає за необхідне вказати більше ніж три пристрої, що відносяться до одного модельного ряду, або об'єднати декілька пристроїв в один модельний ряд, або об'єкти сертифікації (пристрої) виробляються на більш ніж трьох заводах (включно з головним офісом) і є необхідність вказувати всі виробничі потужності.

Складною так само вважається сертифікація, якщо надані зразки кардинально різняться зовні й мають різне технічне оснащення, маркування й паковання (коробка) пристроїв не відповідає встановленим законодавством України нормам і / або порушує Закон України «Про захист прав споживачів» і / або не відповідає вимогам Постанови КМУ «Про затвердження Технічного регламенту радіообладнання» від 24 травня 2017 р. №355 , відсутня інструкція державною мовою і / або інструкція не має всіх необхідних даних, а також на об'єкт сертифікації (пристрій) є неповний пакет документів від виробника або документи відсутні. З переліком необхідних документів можна ознайомитись у нашій статті

B) Складна термінова

Ця категорія відрізняється від категорії «A» (Складна) швидкістю підготування документів, скороченням термінів проходження відповідності технічним регламентам (сертифікації) та вартістю. Вартість підготовки документів за категорією «B» вище на 30%.

C) Стандартна

До цієї категорії належать сертифікати, в яких замовник вважає за необхідне вказати до трьох пристроїв, які належать до одного модельного ряду, або об'єкти сертифікації (пристрої) виробляються на не більше ніж двох заводах (включно з головним офісом).

Усі надані зразки мають бути належної якості та являти собою єдиний (технічно) модельний ряд, а також мати ідентичні радіомодулі. Зразки не повинні мати зовнішніх кардинальних відмінностей. Маркування та паковання (коробка) пристроїв повинні відповідати встановленим законодавством України нормам і не порушувати Закон України «Про захист прав споживачів» та відповідати вимогам Постанови КМУ «Про затвердження Технічного регламенту радіообладнання» від 24 травня 2017 р. №355 Обов'язковою є інструкція державною мовою, яка має всі необхідні атрибути. Вітається наявність повного пакета документів від виробника (схеми, креслення, протоколи випробувань). З переліком необхідних документів можна ознайомитись у нашій статті

За наявності більше ніж 80% перерахованого вище і в нашій статті «Перелік документів для проходження оцінки відповідності Технічним регламентам (отримання сертифікату експертизи типу)». strong>, вам доступна ця категорія.

D) Стандартна термінова

Ця категорія відрізняється від категорії «C» (Стандартна) швидкістю підготування документів, скороченням термінів проходження відповідності технічним регламентам (сертифікації) та вартістю. Вартість підготовки документів за категорією «С» вище на 30%.

Що стосується часу на проведення оцінки відповідності технічним регламентам і отримання всіх протоколів випробувань і Сертификата експертизи типу , в Українському державному центрі радіочастот ( Укрчастотнагляд ) ми можемо розділити строки на 2 типи:

Тип 1.

Цей тип належить до пристроїв, в складі яких присутні не більше двох радіомодулів. (Наприклад автомобільний відеореєстратор з WI-FI і GPS або фітнес-трекер з технологією Bluetooth)

Тип 2.

До цього типу належать пристрої, в яких присутні три та більше радіомодулів. (наприклад розумний годинник з Bluetooth, NFC і GPS або смартфон з солідним набором модулів і технологій, як-от GSM, LTE, WCDMA, WI-FI, Bluetooth, NFC і GPS тощо)

Всі терміни вказані за умови відсутності форс-мажорних обставин і з урахуванням технічно справного обладнання замовника з фінальною версією програмного забезпечення, що працює без збоїв і додаткових налаштувань!

Ми гарантуємо якість підготовлених нами документів і дотримання всіх домовленостей. Якісно і швидко – це стиль нашої роботи.

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам і отримати безкоштовну консультацію

Щоб дізнатися більше про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання