Загальна інформація

все що Ви хотіли дізнатись

Unus Finis це спеціалізоване агентство сертифікації, спеціалізацією якого є отримання сертифікатів відповідності (сертифікатів експертизи типу), сертифікатів якості та оформлення декларацій відповідності на електроніку, радіоелектроніку, радіообладнання, засоби зв'язку, телевізійне обладнання та радіообладнання, а також засоби та пристрої прийому та передачі даних.

Іншими словами, якщо у вашому пристрої (об'єкті сертифікації) є модуль прийому або передачі даних такий як GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, GPS, NFC, RFID, M-Bus, M -GPS, M-GSM або об'єкт сертифікації оснащений технологією 3G, 4G і 5G, або радіо модулем DECT 1.9 ГГц, 433 Mhz, 868 Mhz, 626-668 Mhz (1,6-2,4 GHz), або будь-яким іншим передавальним або приймаючим модулем або радіо технологією, то ваш пристрій підпадає під дію одного або ряду технічних регламентів, таких як:

Ми ретельно опрацьовуємо кожен продукт. Для нашої компанії важлива кожна деталь. У підсумку ми отримуємо сертифікат, опрацьований до дрібниць, або продукт, доведений до досконалості. Фахівці нашої компанії уважно контролюють кожне тестування в органі сертифікації.

Ми видаємо максимально повний пакет документів який включає протоколи випробувань, декларації, сертифікати та доповнення до них, а також картки тактико-технічних даних (для НКРЗІ) й багато іншого.

Ми розповідаємо й показуємо те, про що інші компанії замовчують. Ми економимо ваші гроші й час. У нас знайдеться багато рішень, які дозволять уникнути зайвих витрат як на стадії підготовки документів , так і під час процедури їхнього подання. Ми завжди працюємо на випередження і рекомендуємо звертатися до нас за 1 - 2 місяці до початку виробництва або передбачити можливість внесення коригувань в цей процес, бо нестача часу може зіпсувати найграндіозніший проєкт.

Навіть якщо ви звертаєтеся до нас в останню мить, у нас завжди є рішення для будь-яких завдань. Немає нічого неможливого, ми готові впорається з будь-яким випробуванням!

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам і отримати безкоштовну консультацію

Щоб дізнатися більше про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання