Документи та процедура

все що Ви хотіли дізнатись

Сертифікаційна угода - це юридичний документ, в якому зазначені умови відповідальності сертифікаційного органу й замовника.

Це свого роду звід правил, як і в якій мірі можна використовувати Сертифікат відповідності ( Сертификат експертизи типу або Декларацію про відповідність ) для відповідності ухваленим законодавчим актам на території України.

Сертифікаційне угода складається відповідно до вимог п. 4.1.2 ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014 для забезпечення виконання умов отримання й підтримки Сертифікату експертизи типу.

У цій статті ми висвітлимо кілька важливих пунктів:

Замовник зобов'язується:

Забезпечити відповідність задекларованої продукції (пристроїв) вимогам Технічного регламенту радіообладнання (далі - ТР Р) протягом усього терміну її обігу на території України.

Заздалегідь погоджувати з органом з оцінки відповідності (ООС) зміни в конструкції (складі) продукції, технології виготовлення, методах випробувань та контролю, правилах прийому, які можуть вплинути на показники продукції, підтверджені при оцінці відповідності.

Інформувати ООС Укрчастотнагляд про всі модифікації продукту, які можуть вплинути на відповідність радіоустаткування основним вимогам Технічного регламенту або умови дії зазначеного сертифіката. Такі модифікації вимагають додаткового дослідження типу радіообладнання і його затвердження в формі доповнення до первинного сертифіката експертизи типу.

У свою чергу Укрчастотнагляд, згідно сертифікаційній угоді, зобов'язується:

Зобов'язується інформувати ЗАМОВНИКА рекомендованим листом (або іншим аналогічним способом) у разі внесення змін до нормативних документів, якими встановлюються вимоги до продукції, процедур оцінки відповідності, правил маркування і введення її в обіг тощо.

ООС має право в разі невиконання Замовником умов цієї угоди, призупинити або скасувати дію Сертифіката та подавати інформацію про це іншим призначеним ООС і контролюючим органам.

Підписання Сертифікаційної угоди є обов'язковою процедурою при отриманні Сертифіката відповідності (Сертифіката експертизи типу)

Для ознайомлення з прикладом сертифікаційної угоди перейдіть за посиланням нижче

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію