Документи та процедура

все що Ви хотіли дізнатись

Заява клієнта на послуги з оцінки відповідності є «первинним» документом. Вона містить всі основні пункти для подальшої роботи з органом сертифікації.

Це коротка основна інформація для визначення можливості проходження оцінки відповідності продукції Технічним регламентам в органі оцінки відповідності Укрчастотнагляд.

Заява клієнта на послуги з оцінки відповідності містить наступні пункти:

 1. Загальна інформація про Заявника

  Цей пункт містить такі дані, як назва організації, адреса, код ЄДРПОУ, статус заявника (виробник або уповноважений представник), на якій підставі діє (доручення / договір / довіреність), контактна особа (організація), контактні дані (телефон, факс, електронна пошта)

 2. Продукція, заявлена на оцінку відповідності

  Цей пункт служить для ідентифікації продукції, яка заявлена на сертифікацію, тут необхідно вказати такі атрибути, як тип, торгова марка, модель або модельний ряд продукції.

  Виробник (назва виробника, юридична адреса), склад обладнання (компоненти й аксесуари, які впливають на відповідність основним вимогам ТР Р) радіотехнологія, використовувана в цій продукції (для зручності в заяві в підрозділі «Радіотехнологія» передбачені клітинки, в яких необхідно просто поставити позначку навпроти потрібного пункту)

 3. Необхідні послуги

  В цьому пункті ви відмічаєте необхідний перелік послуг, які плануєте отримати від ООС. Пункт містить такі позначки, як проведення оцінки відповідності з метою підтвердження відповідності суттєвим вимогам ТР (де необхідно вибрати модуль), перелік стандартів і / або інших нормативних документів, на відповідність яким необхідно провести оцінку відповідності, а також проведення повторної оцінки у зв'язку з відповідними змінами продукту і / або законодавства або інші послуги на розсуд замовника.

 4. Зобов'язання Заявника

  Як уже зрозуміло з назви, це коротко викладені вимоги до заявника, в яких зазначено що згідно з п. 3 Додатка 2 ТР Р заявник підтверджує, що така ж заявка не подана в інший призначений орган з оцінки відповідності, заявник зобов'язується виконувати всі умови сертифікаційної угоди і гарантує оплату всіх витрат на проведення оцінки відповідності.

 5. Наявність зразків для випробувань

  У цьому пункті необхідно поставити позначку про наявність або відсутність зразків (відсутність зразків не допустимо для «Модуля B» (експертиза типу)) і перерахувати зразки, які подаються.

 6. До заяви додається технічна документація відповідно до Додатку 4 ТР Р (окремим додатком до Заявки)

  У цьому пункті стисло вказаний мінімальний пакет документів, необхідний для подачі. Для більш детального розуміння, який пакет документів необхідно додати до заяви, а також розшифровку пункту 6 «Заяви клієнта на послуги з оцінки відповідності» ми розглянули в нашій статті «Список документів для проходження оцінки відповідності Технічним регламентам (отримання сертифікату експертизи типу)».

 7. Протокол аналізу Заяви

  У цьому пункті вам доведеться погодиться з декількома пунктами, як-от:

  7.1 Будь-які відмінності в розумінні між органом оцінки відповідності (ООВ) та заявником (далі сторонами) усунені.

  7.2 Сторонами чітко визначені, документально оформлені і зрозумілі вимоги до процедури оцінки відповідності.

  7.3 ООВ здатний надати послуги з оцінки відповідності щодо заявленої сфери акредитації, інші спеціальні вимоги відсутні.

Якщо ви не згодні з одним із підпунктів пункту 7, ви можете дійти угоди усним шляхом або прописавши додаткові вимоги в договорі.

Для ознайомлення з прикладом заяви клієнта на послуги з оцінки відповідності перейдіть за посиланням нижче

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

 1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
 2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію