Документи та процедура

все що Ви хотіли дізнатись

Доручення від виробника - це документ, який підтверджує, що та, чи інша організація офіційно представляє інтереси виробника на території України.

Тим самим засвідчує можливість усунення будь-яких несправностей або спірних питань, що виникли на етапі проведення оцінки відповідності Технічним регламентам , в найкоротші терміни і приймає на себе всю відповідальність за ввезену ним продукцію на територію України.

Досить часто виробник не є замовником Сертифікату, за нього це робить представник або імпортер. З цієї причини необхідний документ засвідчує, що виробник дає свою згоду на представлення своїх інтересів у державних, громадських та інших органах і організаціях перед юридичними і фізичними особами з питань, які стосуються оцінки відповідності та введення продукції (обладнання) виробника в обіг на території України.

Чинити необхідні дії, визначені вимогами Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 355 (ТР Р) , пов'язані з оцінкою відповідності та введенням продукції (обладнання) виробника в обіг на території України.

Це також необхідно для виявлення невідповідності продукції технічним регламентам від конкретного виробника і можливості заборони ввезення і розповсюдження цієї продукції на території України державними органами.

А в разі серйозних порушень або судових розглядів притягнення до відповідальності безпосередньо виробника.

Для ознайомлення з прикладом Доручення від виробника перейдіть за посиланням нижче

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію