Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

Сертифікація дрібної і великої побутової техніки що має GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, NFC і RFID або M-Bus є обов'язковою процедурою для ввезення і реалізації її на території України. Сертифікувати та отримати Сертифікат відповідності на дрібну і велику побутову техніку ви можете, звернувшись до нас.

Сертифікація товарів, продукції, виробів та пристроїв - це процес , який включає в себе проходження випробувань товару, продукту або виробу на відповідність технічним регламентам і нормам для подальшої реалізації його на території України.

Компанія Unus Finis надає допомогу в сертифікації товарів, продукції, виробів, пристроїв, а також допомогу в отриманні сертифікату відповідності, сертифікату експертизи типу і декларації відповідності.

Для того щоб зібрати повний пакет документів і безперешкодно пройти такий процес як сертифікація побутової техніки а так само електроніки, ігрових приставок з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), розумних ігрових консолей з Bluetooth (блютуз) і ( або) Wi-Fi (вай фай), сертифікація розумних телевізорів, smart tv (смарт тв) з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) та сертифікація аксесуарів до них, таких як пультів управління з Bluetooth (блютуз ) і (або) Wi-Fi (вай фай), бездротових клавіатур з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), аеропультов 2.4G, аеромишей 2.4G (Air mouse) достатньо звернутися в нашу компанію і Unus Finis зробить все якісно і швидко.

Орієнтовну вартість проведення сертифікації ви можете, дізнатися відвідавши наш розділ «ціни та тарифи» перейшовши за посиланням нижче:

Наша компанія займається сертифікацією пристроїв до складу яких входити модуль прийому або передачі Даних таких як GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, NFC и RFID.

Прилади такого типу підпадають під дію Технічного регламенту радіообладнання від 24 травня 2017 р. № 355 та підлягає обов’язковій сертифікації на території України.

А також можуть підпадати під дію Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1077 (Офіційний вісник Україна, 2016, № 2, ст. 72), Технічного регламенту низьковольтного електроустаткування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1067 (Офіційний вісник України, 2015 року, № 102 ст. 3526).

Звернувшись в нашу компанію для сертифікації товарів, продукції, виробів і пристроїв дуже просто. Наша компанія надає повний комплекс по підготовці і проведенню оцінки відповідності технічним регламентам радіопередавачів та випромінювальних пристроїв та передавальних елементів, які входять до складу техніки, електроніки або приладів.

Отримати сертифікат відповідності на будь-який пристрій до складу якого входить модуль прийому або передачі даних з компанією Unus Finis це економія вашого часу і ресурсів.

Сертифікат відповідності (сертифікат якості), сертифікат експертизи типу - це фінальний документ, що видається органом з оцінки відповідності за підсумками проведення випробувань товару, продукту або виробу і є підтвердженням якості виробу а також підтвердженням що даний пристрій, виріб або устаткування відповідає технічним регламентам України.

Сертифікація розумних електрочайників, розумних чайників з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), сертифікація розумних пральних машин з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), розумних сушильних машин з Bluetooth ( блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) а також сертифікація розумних прально-сушильних машин і автоматів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) також є невід'ємною частиною офіційних продажів в Україні.

Також, сертифікація необхідна для реалізації і ввезення на територію України розумних кавоварок, розумних кавоварок з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), сертифікація необхідна для термостатів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi ( вай фай), розумних холодильників і розумних мультіварок з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай)

Окремо хотілося б відзначити, що сертифікація розумних фільтрів очищення води з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), сертифікація розумних очисних систем і систем фільтрації з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай ) а також розумних кранів та розумної сантехніки теж набирає популярність.

Сертифікація необхідна і для розумних роботів пилососів що мають управління по Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), розумних кондиціонерів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), духових шаф, духовок і розумних плит, розумних варильних поверхонь і розумних газових поверхонь з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), бездротових розумних термометрів зі щупом для приготування (готування) страв.

Відносно домашніх і вуличних бездротових метеостанцій, що мають в своєму арсеналі як радіопередавач m-bus, так і Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) то сертифікація таких пристроїв так само є обов'язковою.

Компанією Unus Finis за підтримки органу сертифікації Укрчастотнагляд також проводиться сертифікація домашньої акустики, Wi-Fi акустичних комплексів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), Сертифікація AV ресиверів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi- Fi (вай фай), Сертифікація Wi-Fi колонок, магнітофонів і музичних центрів, а так само звукового обладнання має в своєму арсеналі радіопередавач або радіо технологію.

Сертифікація розумних мікрохвильовок, розумних варочних поверхонь, розумних газових плит і поверхонь з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), сертифікація розумних витяжок, розумних обігрівачів і зволожувачів повітря з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi- Fi (вай фай).

Проводиться сертифікація розумних таймерів, розумних годинників настільних з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), розумних котлів і бойлерів з дистанційним управлінням по Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай)

Сертифікація знадобиться навіть засобам гігієни та догляду за собою якщо в них є модуль передачі даних.

Сертифікація розумних зубних щіток, розумних електробритв, розумних ваг підлогових, Сертифікація розумних ваг з визначенням індексу маси тіла (BMI) з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай).

Сертифікація розумних світильників стельових з керуванням по Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), а також сертифікація освітлення в цілому, швидше відноситься вже до системи розумний будинок, однак може існувати як окрема галузь.

Сертифікація розумних кухонних ваг з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) розумних кухонних комбайнів і кухонних кулінарних принтерів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), розумних мультіварок, скороварок і рекуператорів.

Компанія Unus Finis проводить сертифікацію як всесвітньо відомих брендів, таких як Acer, AGM, Alcatel, AllCall, Alldocube, Allview, Altek, Amazon, Amoi, AnyDATA, Apple, Archos, Ark, Aselsan, Asus, Audiovox, Axioo, Bartec Pixavi, BB-mobile, BBK, Benefon, BenQ, BenQ-Siemens, Binatone, BlackBerry, Blackview, BLU, Bluboo, Bosch, BQ (Испания), BQ (Россия), Bravis, Casio, Caterpillar, Celkon, Changhong, Cherry Mobile, Chuwi, Conquest, Coolpad, Cricket, Cubot, Curitel, Daewoo, Dell, DEXP, Digma, DNS, Doogee, E-Ten, E28, Effire, Elari, Elenberg, Elephone, Emol, Energizer, eNOL, Ericsson, Essential, EVO, EVOLVEO, Explay, Fly, Freetel, Fujitsu, Garmin-Asus, Garmin, Geecoo, General Mobile, Gigabyte, Gigaset, Ginza, Ginzzu, Gionee, GoClever, Gome, Google, Goophone, Gooweel, GPLUS, Gresso Ltd, Gretel, Gtran, Hafury, Haier, Harper, HTC, Highscreen, Hisense, HomTom, Honor, Hotwav, HP, Huadoo, Huawei, Hyundai, Hyve, i-Mate, i-mobile, iBall, Innos, Innostream, INOI, iNQ, itel, iTravel, JCB, JOA, Jolla, Just5, Karbonn, Kazam, Keneksi, Kenned, Kenwood, Kyocera, Leagoo, Lenovo, LeEco (LeTV), Lexand, LG, Lumigon, Manta, Maxon, Meizu, Micromax, Microsoft, MiTAC, Mitsubishi, Mobiado, Motorola, MySaga, NEC, Neonode, NeoPoint, NOA, Nokia, O2, OnePlus, Onext, Oppo, Orange, ORSiO, Oukitel, Palm, Panasonic mobile, Pantech, Philips, Prestigio, Q-Mobile, Qtek, Qumo, Raks, Realme, Redmi, Rolsen, RoverPC, Runbo, Sagem, Samsung, Sanyo, Sendo, Senseit, Sharp, Siemens Mobile, Sitronics, Sky, Skylink, SkyVox, Smartisan, Sonim, Sony Ericsson, Sony, Soutec, Spectronic, Spice, Symphony, Synertek, T-Mobile, TAG Heuer, Tecno Mobile, Telit, Telme, teXet, Toshiba, TurboPad, Twice, Ubiquam, Uhans, Ulefone, UMIDIGI, Veon, Vernee, Vertu, ViewSonic, Vivo, Vizio, VK Mobile, Vodafone, Voxtel, Wiko, Withus, xDevice, Xiaomi, Xolo, Yezz, Zakang, Zetta, Zopo, ZTC и ZTE, так і допомагає в створенні нових торгових марок і брендів з супроводом виходу їх на ринок.

Все це лише мала частина пристроїв, для яких необхідна сертифікація та отримання сертифікату відповідності (сертифіката експертизи типу) з подальшим оформленням декларації відповідності.

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію

Щоб більше дізнатися про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання