Документи та процедура

все що Ви хотіли дізнатись

Сертифікація товарів, продукції або пристроїв - це процес, який включає в себе проходження випробувань товару, продукту або виробу на відповідність технічним регламентам і нормам для його безперешкодного митного оформлення і подальшої реалізації його на ринку.

Метою сертифікації товарів, продукції або пристроїв є перевірка об'єкта сертифікації на відповідність встановленим законодавством норм і правил, а також перевірка об'єкта сертифікації на безпеку при використанні його як в радіочастотному ресурсі в цілому так і для окремо взятого кінцевого споживача.

Документальним підтвердженням позитивного проходження сертифікації є сертифікат відповідності або сертифікат експертизи типу, виданий уповноваженим органом оцінки відповідності, що проводив процедуру оцінки відповідності технічним регламентам (сертифікацію).

Сертифікація в Україні є невід'ємною частиною просування товарів на ринки збуту.

Підготовка до процесу сертифікації. Сертифікація включає в себе кілька етапів:

Детальніше з комплектом документів, що є необхідним для початку процесу сертифікації та як проходить сертифікація ви можете ознайомитись в нашій статті:

Головною складовою процесу сертифікації, тобто сама сертифікація це проведення випробувань об'єкта сертифікації (випробуваного зразка).

У процесі проведення випробувань всі дані документуються і вносяться до протоколу випробувань. Залежно від об'єкта сертифікації протоколів випробувань може бути кілька, в деяких випадках вони можуть бути об'єднані в один бюлетень. Протокол випробувань є, свого роду, висновком на підставі якого виноситься рішення щодо об'єкта сертифікації. Позитивним рішенням стосовно перевірки об’єкта сертифікації, органом оцінки відповідності є видача сертифіката відповідності, сертифікату експертизи типу (сертифіката якості) на об'єкт сертифікації, що гарантує його відповідність технічним регламентам.

Відносно радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, тобто пристроїв до складу яких входить будь-який радіо модуль прийому або передачі даних такий як GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, GPS, NFC, RFID або M -Bus, M-GSM радіопередавач 2,4 GHz та/або радіо модуль 433 Mhz, або 868 Mhz, або 626-668 Mhz, сертифікація проводиться для підтвердження відповідності продукції Технічному регламенту радіообладнання від 24 травня 2017 р. №355 а також Технічному регламенту низьковольтного електричного обладнання від 16 грудня 2015 р. № 1067 та Технічному регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1077

Для ознайомлення з процесом подачі документів до органу оцінки відповідності за підтримки компанії Unus Finis ви можете ознайомитись за посиланням нижче:

Сертифікація - це клопітливий та складний процес. Замовити проведення сертифікації, оцінку відповідності технічним регламентам, для отримання сертифіката відповідності або сертифіката експертизи типу ви можете ознайомившись з нашою статтею Сертифікація електроніки будь-якої складності в Україні «під ключ»

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам і отримати безкоштовну консультацію