Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

Сертифікація таких товарів, продукції, виробів і пристроїв як фото та відео техніка та аксесуарів до неї має GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, GPS, NFC, RFID або M-Bus, радіопередавач 2,4 GHz є обов'язковою процедурою для ввезення і реалізації її на території України.

Сертифікувати і отримати Сертифікат відповідності на фото і відео техніку, а також аксесуарів до неї ви можете, звернувшись до нас.

Наша компанія займається сертифікацією пристроїв до складу яких входить модуль прийому або передачі даних таких як GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, NFC і RFID.

Прилади такого типу підпадають під дію Технічного регламенту радіообладнання від 24 травня 2017 р. № 355 та підлягає обов’язковій сертифікації на території України.

А також можуть підпадати під дію Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1077 (Офіційний вісник Україна, 2016, № 2, ст. 72), Технічного регламенту низьковольтного електроустаткування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1067 (Офіційний вісник України, 2015 року, № 102 ст. 3526).

Звернувшись в нашу компанію для сертифікації товарів, продукції, виробів і пристроїв дуже просто. Наша компанія надає повний комплекс по підготовці і проведенню оцінки відповідності технічним регламентам радіопередавачів та випромінювальних пристроїв та передавальних елементів, які входять до складу техніки, електроніки або приладів.

Отримати сертифікат відповідності на будь-який пристрій до складу якого входить модуль прийому або передачі даних з компанією Unus Finis це економія вашого часу і ресурсів.

Сертифікат відповідності (сертифікат якості), сертифікат експертизи типу - це фінальний документ, що видається органом з оцінки відповідності за підсумками проведення випробувань товару, продукту або виробу і є підтвердженням якості виробу а також підтвердженням що даний пристрій, виріб або устаткування відповідає технічним регламентам України.

Сертифікація фотоапаратів цифрових, дзеркальних і бездзеркальних з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) та (або) NFC, відеокамер побутових і професійних, сертифікація екшен камер з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi ( вай фай) та (або) NFC і (або) GPS а так же нагрудних поліцейських камер.

Сертифікація проекторів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) та (або) NFC, сертифікація фотоспалахів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) та (або) NFC, спалахів студійних і мобільних з радіо модулем 433 Mhz або 868 Mhz або 626-668 Mhz

Сертифікація товарів, продукції, виробів і пристроїв таких як радіо синхронізаторів, радіосистем з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) та (або) радіо модулем 433 Mhz або 868 Mhz або 626-668 Mhz. Сертифікація радіомікрофонів, петличні радіомікрофонів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) та (або) радіо модулем 433 Mhz або 868 Mhz або 626-668 Mhz, а також дистанційних пультів управління камерами, мікрофонами і спуском затвора.

Сертифікація таймлапс і гіперлапс пультів і систем з з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) та (або) радіо модулем 433 Mhz або 868 Mhz або 626-668 Mhz

Сертифікація систем стабілізації з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) та (або), поворотних столів для предметної зйомки, сертифікація Сладера, стедікама з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) і (або), аудіомікшерів і обладнання для фото та відео зйомки.

Сертифікація моніторів і бездротових модулів передачі відео з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) та (або) радіо модулем 433 Mhz або 868 Mhz або 626-668 Mhz

Сертифікація GPS модулів, GPS трекерів з GSM і без, для камер а також диктофонів з керуванням через смартфон.

Сертифікація камер для мобільних пристроїв і бездротових камер, камер для телефонів, смартфонів, інтернет камер і камер 360 з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай)

Сертифікація інтеркомів, базових станцій інтеркомом, поясних блоків (белтпаків), головних гарнітур і аксесуарів з радіо модулем 433 Mhz або 868 Mhz або 626-668 Mhz (1,6-2,4 GHz)

Сертифікація товарів, продукції, виробів та пристроїв - це процес , який включає в себе проходження випробувань товару, продукту або виробу на відповідність технічним регламентам і нормам для подальшої реалізації його на території України.

Компанія Unus Finis надає допомогу в сертифікації товарів, продукції, виробів, пристроїв, а також допомогу в отриманні сертифікату відповідності, сертифікату експертизи типу і декларації відповідності.

Компанія Unus Finis проводить сертифікацію як всесвітньо відомих брендів, таких як Acer, AGM, Alcatel, AllCall, Alldocube, Allview, Altek, Amazon, Amoi, AnyDATA, Apple, Archos, Ark, Aselsan, Asus, Audiovox, Axioo, Bartec Pixavi, BB-mobile, BBK, Benefon, BenQ, BenQ-Siemens, Binatone, BlackBerry, Blackview, BLU, Bluboo, Bosch, BQ (Испания), BQ (Россия), Bravis, Casio, Caterpillar, Celkon, Changhong, Cherry Mobile, Chuwi, Conquest, Coolpad, Cricket, Cubot, Curitel, Daewoo, Dell, DEXP, Digma, DNS, Doogee, E-Ten, E28, Effire, Elari, Elenberg, Elephone, Emol, Energizer, eNOL, Ericsson, Essential, EVO, EVOLVEO, Explay, Fly, Freetel, Fujitsu, Garmin-Asus, Garmin, Geecoo, General Mobile, Gigabyte, Gigaset, Ginza, Ginzzu, Gionee, GoClever, Gome, Google, Goophone, Gooweel, GPLUS, Gresso Ltd, Gretel, Gtran, Hafury, Haier, Harper, HTC, Highscreen, Hisense, HomTom, Honor, Hotwav, HP, Huadoo, Huawei, Hyundai, Hyve, i-Mate, i-mobile, iBall, Innos, Innostream, INOI, iNQ, itel, iTravel, JCB, JOA, Jolla, Just5, Karbonn, Kazam, Keneksi, Kenned, Kenwood, Kyocera, Leagoo, Lenovo, LeEco (LeTV), Lexand, LG, Lumigon, Manta, Maxon, Meizu, Micromax, Microsoft, MiTAC, Mitsubishi, Mobiado, Motorola, MySaga, NEC, Neonode, NeoPoint, NOA, Nokia, O2, OnePlus, Onext, Oppo, Orange, ORSiO, Oukitel, Palm, Panasonic mobile, Pantech, Philips, Prestigio, Q-Mobile, Qtek, Qumo, Raks, Realme, Redmi, Rolsen, RoverPC, Runbo, Sagem, Samsung, Sanyo, Sendo, Senseit, Sharp, Siemens Mobile, Sitronics, Sky, Skylink, SkyVox, Smartisan, Sonim, Sony Ericsson, Sony, Soutec, Spectronic, Spice, Symphony, Synertek, T-Mobile, TAG Heuer, Tecno Mobile, Telit, Telme, teXet, Toshiba, TurboPad, Twice, Ubiquam, Uhans, Ulefone, UMIDIGI, Veon, Vernee, Vertu, ViewSonic, Vivo, Vizio, VK Mobile, Vodafone, Voxtel, Wiko, Withus, xDevice, Xiaomi, Xolo, Yezz, Zakang, Zetta, Zopo, ZTC и ZTE, так і допомагає в створенні нових торгових марок і брендів з супроводом виходу їх на ринок.

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію

Щоб більше дізнатися про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання