Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

Сертифікація товарів, продукції, виробів і пристроїв, терміналів оплати з NFC, кас, RFID пристроїв і POS-терміналів, термопринтерів і POS-принтерів з NFC і RFID.

Сертифікація торгових автоматів, вендінгових автоматів, сертифікація терміналів самообслуговування і терміналів оплати з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) та (або) NFC а також з GSM, UMTS, LTE, CDMA зв'язком і технологіями 3G, 4G і 5G.

Компанією Unus Finis за підтримки органу сертифікації Укрчастотнагляд також проводиться сертифікація карт доступу, електронних перепусток з NFC а також турнікетів з NFC, пунктів контролю та пропуску з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) та (або) NFC.

Наша компанія займається сертифікацією пристроїв до складу яких входить модуль прийому або передачі даних таких як GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, NFC і RFID.

Прилади такого типу підпадають під дію Технічного регламенту радіообладнання від 24 травня 2017 р. № 355 та підлягає обов’язковій сертифікації на території України.

А також можуть підпадати під дію Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1077 (Офіційний вісник Україна, 2016, № 2, ст. 72), Технічного регламенту низьковольтного електроустаткування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1067 (Офіційний вісник України, 2015 року, № 102 ст. 3526).

Звернувшись в нашу компанію для сертифікації товарів, продукції, виробів і пристроїв дуже просто. Наша компанія надає повний комплекс по підготовці і проведенню оцінки відповідності технічним регламентам радіопередавачів та випромінювальних пристроїв та передавальних елементів, які входять до складу техніки, електроніки або приладів.

Отримати сертифікат відповідності на будь-який пристрій до складу якого входить модуль прийому або передачі даних з компанією Unus Finis це економія вашого часу і ресурсів.

Сертифікат відповідності (сертифікат якості), сертифікат експертизи типу - це фінальний документ, що видається органом з оцінки відповідності за підсумками проведення випробувань товару, продукту або виробу і є підтвердженням якості виробу а також підтвердженням що даний пристрій, виріб або устаткування відповідає технічним регламентам України.

Також, сертифікація необхідна для реалізації та ввезення на територію України систем швидкої реєстрації та синхронізації з NFC.

Сертифікація ключів та електронних замків з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) та (або) NFC також необхідна як і сертифікація зберігачів паролів (smart key) з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi ( вай фай) та (або) NFC таких, наприклад як Hideez Key і Алмаз 1К.

До переліку наших послуг також входить сертифікація NFC міток, модулів оплати з NFC а також сертифікація розумних браслетів, фітнес трекерів і фітнес браслетів з Bluetooth (блютуз) і (або) NFC, сертифікація розумних годин (smart watch) з Bluetooth (блютуз) і ( або) Wi-Fi (вай фай) та (або) NFC і мобільних сканерів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) та (або) NFC.

Ну і звичайно не можна обійти стороною товари, продукцію, вироби та пристрої, сертифікація яких є обов'язковою, наприклад навушників бездротових з Bluetooth (блютуз) і (або) NFC, фото і відео камер з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi ( вай фай) та (або) NFC а також сертифікація мобільних телефонів і смартфонів.

Це далеко не весь перелік пристроїв з NFC на який необхідно проводити процедуру сертифікації в Україні. Якщо ваш пристрій містить будь-який радіомодуль передачі даних то він потрапляє під дію технічного регламенту 355.

Для реалізації даного товару необхідно пройти процедуру оцінки відповідності технічним регламентам і отримати сертифікат відповідності (сертифікат експертизи типу)

Компанія Unus Finis проводить сертифікацію як всесвітньо відомих брендів, таких як Acer, AGM, Alcatel, AllCall, Alldocube, Allview, Altek, Amazon, Amoi, AnyDATA, Apple, Archos, Ark, Aselsan, Asus, Audiovox, Axioo, Bartec Pixavi, BB-mobile, BBK, Benefon, BenQ, BenQ-Siemens, Binatone, BlackBerry, Blackview, BLU, Bluboo, Bosch, BQ (Испания), BQ (Россия), Bravis, Casio, Caterpillar, Celkon, Changhong, Cherry Mobile, Chuwi, Conquest, Coolpad, Cricket, Cubot, Curitel, Daewoo, Dell, DEXP, Digma, DNS, Doogee, E-Ten, E28, Effire, Elari, Elenberg, Elephone, Emol, Energizer, eNOL, Ericsson, Essential, EVO, EVOLVEO, Explay, Fly, Freetel, Fujitsu, Garmin-Asus, Garmin, Geecoo, General Mobile, Gigabyte, Gigaset, Ginza, Ginzzu, Gionee, GoClever, Gome, Google, Goophone, Gooweel, GPLUS, Gresso Ltd, Gretel, Gtran, Hafury, Haier, Harper, HTC, Highscreen, Hisense, HomTom, Honor, Hotwav, HP, Huadoo, Huawei, Hyundai, Hyve, i-Mate, i-mobile, iBall, Innos, Innostream, INOI, iNQ, itel, iTravel, JCB, JOA, Jolla, Just5, Karbonn, Kazam, Keneksi, Kenned, Kenwood, Kyocera, Leagoo, Lenovo, LeEco (LeTV), Lexand, LG, Lumigon, Manta, Maxon, Meizu, Micromax, Microsoft, MiTAC, Mitsubishi, Mobiado, Motorola, MySaga, NEC, Neonode, NeoPoint, NOA, Nokia, O2, OnePlus, Onext, Oppo, Orange, ORSiO, Oukitel, Palm, Panasonic mobile, Pantech, Philips, Prestigio, Q-Mobile, Qtek, Qumo, Raks, Realme, Redmi, Rolsen, RoverPC, Runbo, Sagem, Samsung, Sanyo, Sendo, Senseit, Sharp, Siemens Mobile, Sitronics, Sky, Skylink, SkyVox, Smartisan, Sonim, Sony Ericsson, Sony, Soutec, Spectronic, Spice, Symphony, Synertek, T-Mobile, TAG Heuer, Tecno Mobile, Telit, Telme, teXet, Toshiba, TurboPad, Twice, Ubiquam, Uhans, Ulefone, UMIDIGI, Veon, Vernee, Vertu, ViewSonic, Vivo, Vizio, VK Mobile, Vodafone, Voxtel, Wiko, Withus, xDevice, Xiaomi, Xolo, Yezz, Zakang, Zetta, Zopo, ZTC и ZTE, так і допомагає в створенні нових торгових марок і брендів з супроводом виходу їх на ринок.

Сертифікація товарів, продукції, виробів та пристроїв - це процес , який включає в себе проходження випробувань товару, продукту або виробу на відповідність технічним регламентам і нормам для подальшої реалізації його на території України.

Компанія Unus Finis надає допомогу в сертифікації товарів, продукції, виробів, пристроїв, а також допомогу в отриманні сертифікату відповідності, сертифікату експертизи типу і декларації відповідності.

Компанія Unus Finis допоможе отримати сертифікат відповідності і пройти процес сертифікації безперешкодно і швидко.

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію

Щоб більше дізнатися про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання