Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

Сертифікація автомагнітол з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), сертифікація головних пристроїв автомобіля з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), GSM, UMTS, LTE 3G, 4G і 5G і мультимедійних центрів і систем, сертифікація бортових комп'ютерів і моніторів автомобільних а також інтерактивних моніторів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай).

Сертифікація GPS трекерів з 3G, 4G і 5G, GPS міток, сертифікація GPS навігаторів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) та навігаційних систем, GSM - GPS трекерів, сертифікація систем ГЛОНАСС, протиугінні системи M-Bus , M-GPS, M-GSM

Сертифікація тахографів з GPS, Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), GSM, UMTS, LTE, сертифікація пристроїв гучного зв'язку з Bluetooth (блютуз), FM трансмітерів, FM модуляторів, FM конвертерів з Bluetooth (блютуз) , бездротових автомобільних зарядних пристроїв, сертифікація зарядних пристроїв і блоків живлення.

Наша компанія займається сертифікацією пристроїв до складу яких входить модуль прийому або передачі даних таких як GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, NFC і RFID.

Прилади такого типу підпадають під дію Технічного регламенту радіообладнання від 24 травня 2017 р. № 355 та підлягає обов’язковій сертифікації на території України.

А також можуть підпадати під дію Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1077 (Офіційний вісник Україна, 2016, № 2, ст. 72), Технічного регламенту низьковольтного електроустаткування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1067 (Офіційний вісник України, 2015 року, № 102 ст. 3526).

Звернувшись в нашу компанію для сертифікації товарів, продукції, виробів і пристроїв дуже просто. Наша компанія надає повний комплекс по підготовці і проведенню оцінки відповідності технічним регламентам радіопередавачів та випромінювальних пристроїв та передавальних елементів, які входять до складу техніки, електроніки або приладів.

Отримати сертифікат відповідності на будь-який пристрій до складу якого входить модуль прийому або передачі даних з компанією Unus Finis це економія вашого часу і ресурсів.

Сертифікат відповідності (сертифікат якості), сертифікат експертизи типу - це фінальний документ, що видається органом з оцінки відповідності за підсумками проведення випробувань товару, продукту або виробу і є підтвердженням якості виробу а також підтвердженням що даний пристрій, виріб або устаткування відповідає технічним регламентам України.

Сертифікація сигналізацій GSM з GPS, Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), пристроїв дистанційного пуску двигунів з GSM або радіо сигналом, сертифікація систем і пристроїв без ключового доступу з радіо або Bluetooth (блютуз) і (або) Wi -Fi (вай фай).

Сертифікація систем попереднього обігріву таких як Webasto Вебасто з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) або підготовлений до запуску по радіо сигналу і мають бездротове управління, сертифікація датчиків паркування, лідарів, електромагнітних датчиків паркування і ультразвукових бездротових датчиків або датчиків створюють радіоперешкоди.

Сертифікація BeConnected OBD і OBD2 устройств з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), GSM, UMTS, LTE 3G, 4G і 5G, сертифікація систем розумний автомобіль, пристроїв зчитування інформації та сертифікація діагностичних сканерів.

Сертифікація відеореєстраторів автомобільних з GPS, Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), GSM, UMTS, LTE 3G, 4G і 5G, сертифікація навігаторів автомобільних з GPS, Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), GSM, UMTS, LTE 3G, 4G і 5G, сертифікація систем паркування автомобіля і бездротових систем управління автомобілем через смартфон з GPS, Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), GSM, UMTS, LTE 3G, 4G і 5G.

Сертифікація антиколізійні систем RFID, сертифікація бездротових датчиків тиску в шинах з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) або радіосигналом, сертифікація радарів і антирадарів, сертифікація антен і підсилювачів радіосигналу.

Сертифікація автомобільної акустики з керуванням через Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), сертифікація Bluetooth (блютуз) сабвуферів і бездротових колонки а також сертифікація Bluetooth-сирен і систем оповіщення і безпеки автомобіля.

Компанія Unus Finis проводить сертифікацію як всесвітньо відомих брендів, таких як Acer, AGM, Alcatel, AllCall, Alldocube, Allview, Altek, Amazon, Amoi, AnyDATA, Apple, Archos, Ark, Aselsan, Asus, Audiovox, Axioo, Bartec Pixavi, BB-mobile, BBK, Benefon, BenQ, BenQ-Siemens, Binatone, BlackBerry, Blackview, BLU, Bluboo, Bosch, BQ (Испания), BQ (Россия), Bravis, Casio, Caterpillar, Celkon, Changhong, Cherry Mobile, Chuwi, Conquest, Coolpad, Cricket, Cubot, Curitel, Daewoo, Dell, DEXP, Digma, DNS, Doogee, E-Ten, E28, Effire, Elari, Elenberg, Elephone, Emol, Energizer, eNOL, Ericsson, Essential, EVO, EVOLVEO, Explay, Fly, Freetel, Fujitsu, Garmin-Asus, Garmin, Geecoo, General Mobile, Gigabyte, Gigaset, Ginza, Ginzzu, Gionee, GoClever, Gome, Google, Goophone, Gooweel, GPLUS, Gresso Ltd, Gretel, Gtran, Hafury, Haier, Harper, HTC, Highscreen, Hisense, HomTom, Honor, Hotwav, HP, Huadoo, Huawei, Hyundai, Hyve, i-Mate, i-mobile, iBall, Innos, Innostream, INOI, iNQ, itel, iTravel, JCB, JOA, Jolla, Just5, Karbonn, Kazam, Keneksi, Kenned, Kenwood, Kyocera, Leagoo, Lenovo, LeEco (LeTV), Lexand, LG, Lumigon, Manta, Maxon, Meizu, Micromax, Microsoft, MiTAC, Mitsubishi, Mobiado, Motorola, MySaga, NEC, Neonode, NeoPoint, NOA, Nokia, O2, OnePlus, Onext, Oppo, Orange, ORSiO, Oukitel, Palm, Panasonic mobile, Pantech, Philips, Prestigio, Q-Mobile, Qtek, Qumo, Raks, Realme, Redmi, Rolsen, RoverPC, Runbo, Sagem, Samsung, Sanyo, Sendo, Senseit, Sharp, Siemens Mobile, Sitronics, Sky, Skylink, SkyVox, Smartisan, Sonim, Sony Ericsson, Sony, Soutec, Spectronic, Spice, Symphony, Synertek, T-Mobile, TAG Heuer, Tecno Mobile, Telit, Telme, teXet, Toshiba, TurboPad, Twice, Ubiquam, Uhans, Ulefone, UMIDIGI, Veon, Vernee, Vertu, ViewSonic, Vivo, Vizio, VK Mobile, Vodafone, Voxtel, Wiko, Withus, xDevice, Xiaomi, Xolo, Yezz, Zakang, Zetta, Zopo, ZTC и ZTE, так і допомагає в створенні нових торгових марок і брендів з супроводом виходу їх на ринок.

Сертифікація товарів, продукції, виробів та пристроїв - це процес , який включає в себе проходження випробувань товару, продукту або виробу на відповідність технічним регламентам і нормам для подальшої реалізації його на території України.

Компанія Unus Finis надає допомогу в сертифікації товарів, продукції, виробів, пристроїв, а також допомогу в отриманні сертифікату відповідності, сертифікату експертизи типу і декларації відповідності.

Компанія Unus Finis допоможе отримати сертифікат відповідності і пройти процес сертифікації безперешкодно і швидко.

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію

Щоб більше дізнатися про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання