Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

Сертифікація відеонянь (baby monitor) з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) і GSM, UMTS, LTE 3G, 4G і 5G а також радіонянь з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) або радіосигналом, сертифікація бездротових мікро камер і міні камер відеоспостереження з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), IP камер з датчиками руху і без з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) і GSM, UMTS, LTE 3G, 4G і 5G.

Сертифікація нагрудних камер, поліцейських нагрудних камер з GPS, Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) і GSM, UMTS, LTE 3G, 4G і 5G і док станцій до них, сертифікація відео очок бездротових з Bluetooth (блютуз ) і (або) Wi-Fi (вай фай) систем охорони будинку таких як інтеркомів і відеодомофонів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) системи бездротового відкриття дверей з GSM, UMTS, LTE 3G, 4G і 5G і радіосигналом, сертифікація радіодзвінків і дзвінків бездротових дверних.

Сертифікація комплектів бездротових систем відеоспостереження та відеофіксації, а також окремих його складових. Сертифікація відеореєстраторів (блок управління, ресивер) з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), GSM, UMTS, LTE 3G, 4G і 5G, бездротових камер відеоспостереження, підсилювачів сигналу і передавачів з радіо модулем 433 Mhz або 868 Mhz або 626-668 Mhz (1,6-2,4 GHz)

Наша компанія займається сертифікацією пристроїв до складу яких входить модуль прийому або передачі даних таких як GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, NFC і RFID.

Прилади такого типу підпадають під дію Технічного регламенту радіообладнання від 24 травня 2017 р. № 355 та підлягає обов’язковій сертифікації на території України.

А також можуть підпадати під дію Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1077 (Офіційний вісник Україна, 2016, № 2, ст. 72), Технічного регламенту низьковольтного електроустаткування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1067 (Офіційний вісник України, 2015 року, № 102 ст. 3526).

Звернувшись в нашу компанію для сертифікації товарів, продукції, виробів і пристроїв дуже просто. Наша компанія надає повний комплекс по підготовці і проведенню оцінки відповідності технічним регламентам радіопередавачів та випромінювальних пристроїв та передавальних елементів, які входять до складу техніки, електроніки або приладів.

Отримати сертифікат відповідності на будь-який пристрій до складу якого входить модуль прийому або передачі даних з компанією Unus Finis це економія вашого часу і ресурсів.

Сертифікат відповідності (сертифікат якості), сертифікат експертизи типу - це фінальний документ, що видається органом з оцінки відповідності за підсумками проведення випробувань товару, продукту або виробу і є підтвердженням якості виробу а також підтвердженням що даний пристрій, виріб або устаткування відповідає технічним регламентам України.

Сертифікація розумних ключів і зберігачів паролів, менеджерів паролів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) та (або) NFC, таких як Hideez key, Yubikey, password key.

Сертифікація розумних систем та комплексів охорони і безпеки, сертифікація елементів розумний будинок з GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, GPS, NFC, RFID або M-Bus, радіо модулем 433 Mhz або 868 Mhz або 626-668 Mhz (1,6-2,4 GHz), сертифікація бездротових датчиків руху і датчиків світла, сертифікація бездротових датчиків відкриття дверей і вікон з радіо модулем 433 Mhz або 868 Mhz або 626-668 Mhz (1,6- 2,4 GHz) і / або Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай).

Сертифікація датчиків протікання води з радіо модулем 433 Mhz або 868 Mhz або 626-668 Mhz (1,6-2,4 GHz) і / або Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), тривожних кнопок, системи пожежної безпеки з радіо модулем 433 Mhz або 868 Mhz або 626-668 Mhz (1,6-2,4 GHz) і / або Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), бездротових систем охорони з радіо модулем 433 Mhz або 868 Mhz або 626-668 Mhz (1,6-2,4 GHz) і / або Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) і GSM, UMTS, LTE 3G, 4G і 5G.

Сертифікація RFID і NFC програматорів і рідерів, сертифікація зчитувачів ключів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) або RFID і NFC.

Сертифікація модулів і пристроїв з картковим доступом NFC або RFID і Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), сертифікація цифрових замків з безключевим доступом, дистанційним доступом з радіо модулем 433 Mhz або 868 Mhz або 626-668 Mhz ( 1,6-2,4 GHz) і / або Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) і GSM, UMTS, LTE 3G, 4G і 5G.

Сертифікація GSM модулів, GSM трекерів, GSM контролерів, GSM сигналізацій, GSM сирен і GSM ключів, GSM модулів автодозвону.

Сертифікація бездротових датчиків розбиття вікон, бездротових датчиків диму з радіо модулем 433 Mhz або 868 Mhz або 626-668 Mhz (1,6-2,4 GHz) і / або Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) і GSM, UMTS, LTE 3G, 4G і 5G, сертифікація бездротових датчиків газу, бездротових датчиків температури і метеостанцій ZigBee, Bluetooth, WiMAX, GPS, NFC, RFID або M-Bus і M-GSM.

Сертифікація бездротових пультів зняття охорони і контрольних пультів, панелей виклику а також систем відкриття воріт і дверей з радіо модулем 433 Mhz або 868 Mhz або 626-668 Mhz (1,6-2,4 GHz) і / або Bluetooth (блютуз) і ( або) Wi-Fi (вай фай) і GSM, UMTS, LTE 3G, 4G і 5G, сертифікація шлагбаумів з дистанційним відкриттям, сертифікація бездротових ключів і карт доступу з NFC і / або Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi ( вай фай)

Компанія Unus Finis проводить сертифікацію як всесвітньо відомих брендів, таких як Acer, AGM, Alcatel, AllCall, Alldocube, Allview, Altek, Amazon, Amoi, AnyDATA, Apple, Archos, Ark, Aselsan, Asus, Audiovox, Axioo, Bartec Pixavi, BB-mobile, BBK, Benefon, BenQ, BenQ-Siemens, Binatone, BlackBerry, Blackview, BLU, Bluboo, Bosch, BQ (Испания), BQ (Россия), Bravis, Casio, Caterpillar, Celkon, Changhong, Cherry Mobile, Chuwi, Conquest, Coolpad, Cricket, Cubot, Curitel, Daewoo, Dell, DEXP, Digma, DNS, Doogee, E-Ten, E28, Effire, Elari, Elenberg, Elephone, Emol, Energizer, eNOL, Ericsson, Essential, EVO, EVOLVEO, Explay, Fly, Freetel, Fujitsu, Garmin-Asus, Garmin, Geecoo, General Mobile, Gigabyte, Gigaset, Ginza, Ginzzu, Gionee, GoClever, Gome, Google, Goophone, Gooweel, GPLUS, Gresso Ltd, Gretel, Gtran, Hafury, Haier, Harper, HTC, Highscreen, Hisense, HomTom, Honor, Hotwav, HP, Huadoo, Huawei, Hyundai, Hyve, i-Mate, i-mobile, iBall, Innos, Innostream, INOI, iNQ, itel, iTravel, JCB, JOA, Jolla, Just5, Karbonn, Kazam, Keneksi, Kenned, Kenwood, Kyocera, Leagoo, Lenovo, LeEco (LeTV), Lexand, LG, Lumigon, Manta, Maxon, Meizu, Micromax, Microsoft, MiTAC, Mitsubishi, Mobiado, Motorola, MySaga, NEC, Neonode, NeoPoint, NOA, Nokia, O2, OnePlus, Onext, Oppo, Orange, ORSiO, Oukitel, Palm, Panasonic mobile, Pantech, Philips, Prestigio, Q-Mobile, Qtek, Qumo, Raks, Realme, Redmi, Rolsen, RoverPC, Runbo, Sagem, Samsung, Sanyo, Sendo, Senseit, Sharp, Siemens Mobile, Sitronics, Sky, Skylink, SkyVox, Smartisan, Sonim, Sony Ericsson, Sony, Soutec, Spectronic, Spice, Symphony, Synertek, T-Mobile, TAG Heuer, Tecno Mobile, Telit, Telme, teXet, Toshiba, TurboPad, Twice, Ubiquam, Uhans, Ulefone, UMIDIGI, Veon, Vernee, Vertu, ViewSonic, Vivo, Vizio, VK Mobile, Vodafone, Voxtel, Wiko, Withus, xDevice, Xiaomi, Xolo, Yezz, Zakang, Zetta, Zopo, ZTC и ZTE, так і допомагає в створенні нових торгових марок і брендів з супроводом виходу їх на ринок.

Сертифікація товарів, продукції, виробів та пристроїв - це процес , який включає в себе проходження випробувань товару, продукту або виробу на відповідність технічним регламентам і нормам для подальшої реалізації його на території України.

Компанія Unus Finis надає допомогу в сертифікації товарів, продукції, виробів, пристроїв, а також допомогу в отриманні сертифікату відповідності, сертифікату експертизи типу і декларації відповідності.

Компанія Unus Finis допоможе отримати сертифікат відповідності і пройти процес сертифікації безперешкодно і швидко.

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію

Щоб більше дізнатися про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання