Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

Сертифікація іграшок до складу яких входить радіомодуль, Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) або передача сигналу здійснюється за коштами інших бездротових технологій, радіо модуля 433 Mhz або 868 Mhz або 626-668 Mhz (1,6- 2,4 GHz) і / або будь-який інший частоті.

Сертифікація радіокерованих моделей і радіо модулів до них, радіокерованих іграшок Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) або радіо модулем.

Сертифікація радіоконструкторів Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) або радіо модулем, інтерактивних іграшок мають зв'язок зі смартфоном через Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) і конструкторів для радіоаматорів з Bluetooth ( блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) або радіо модулем, сертифікація робототехніки, роботів, пультів управління до них Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) або радіо модулем.

Сертифікація радіокерованих літаків, вертольотів, автомобілів (машинок) на радіоуправлінні і катерів на радіокеруванні, а також сертифікація бензинових радіокерованих моделей і моделей іграшок на акумуляторах, що мають дистанційне керування з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) або радіо модулем, сертифікація об'єктів моделювання на радіоуправлінні.

Наша компанія займається сертифікацією пристроїв до складу яких входить модуль прийому або передачі даних таких як GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, NFC і RFID.

Прилади такого типу підпадають під дію Технічного регламенту радіообладнання від 24 травня 2017 р. № 355 та підлягає обов’язковій сертифікації на території України.

А також можуть підпадати під дію Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1077 (Офіційний вісник Україна, 2016, № 2, ст. 72), Технічного регламенту низьковольтного електроустаткування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1067 (Офіційний вісник України, 2015 року, № 102 ст. 3526).

Звернувшись в нашу компанію для сертифікації товарів, продукції, виробів і пристроїв дуже просто. Наша компанія надає повний комплекс по підготовці і проведенню оцінки відповідності технічним регламентам радіопередавачів та випромінювальних пристроїв та передавальних елементів, які входять до складу техніки, електроніки або приладів.

Отримати сертифікат відповідності на будь-який пристрій до складу якого входить модуль прийому або передачі даних з компанією Unus Finis це економія вашого часу і ресурсів.

Сертифікат відповідності (сертифікат якості), сертифікат експертизи типу - це фінальний документ, що видається органом з оцінки відповідності за підсумками проведення випробувань товару, продукту або виробу і є підтвердженням якості виробу а також підтвердженням що даний пристрій, виріб або устаткування відповідає технічним регламентам України.

Сертифікація стем конструкторів до складу яких входить модуль дистанційного керування, сертифікація програмованих конструкторів і робототехніки з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) або радіо модулем.

Сертифікація Bluetooth (блютуз) іграшок та Bluetooth (блютуз) брелоків.

Сертифікація квадрокоптера, дронів і БПЛА (безпілотних літальних апаратів) з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) або радіо модулем і GPS, GSM, UMTS, LTE 3G, 4G і 5G

Сертифікація дитячих електромобілів і дитячого електротранспорту з дистанційним управлінням з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай)

Сертифікація розумного спортивного інвентарю, інвентарю підключається до додатка м через смартфон за коштами Bluetooth (блютуз), сертифікація розумних скакалок, розумних повербол Powerball Bluetooth.

Компанія Unus Finis проводить сертифікацію як всесвітньо відомих брендів, таких як Acer, AGM, Alcatel, AllCall, Alldocube, Allview, Altek, Amazon, Amoi, AnyDATA, Apple, Archos, Ark, Aselsan, Asus, Audiovox, Axioo, Bartec Pixavi, BB-mobile, BBK, Benefon, BenQ, BenQ-Siemens, Binatone, BlackBerry, Blackview, BLU, Bluboo, Bosch, BQ (Испания), BQ (Россия), Bravis, Casio, Caterpillar, Celkon, Changhong, Cherry Mobile, Chuwi, Conquest, Coolpad, Cricket, Cubot, Curitel, Daewoo, Dell, DEXP, Digma, DNS, Doogee, E-Ten, E28, Effire, Elari, Elenberg, Elephone, Emol, Energizer, eNOL, Ericsson, Essential, EVO, EVOLVEO, Explay, Fly, Freetel, Fujitsu, Garmin-Asus, Garmin, Geecoo, General Mobile, Gigabyte, Gigaset, Ginza, Ginzzu, Gionee, GoClever, Gome, Google, Goophone, Gooweel, GPLUS, Gresso Ltd, Gretel, Gtran, Hafury, Haier, Harper, HTC, Highscreen, Hisense, HomTom, Honor, Hotwav, HP, Huadoo, Huawei, Hyundai, Hyve, i-Mate, i-mobile, iBall, Innos, Innostream, INOI, iNQ, itel, iTravel, JCB, JOA, Jolla, Just5, Karbonn, Kazam, Keneksi, Kenned, Kenwood, Kyocera, Leagoo, Lenovo, LeEco (LeTV), Lexand, LG, Lumigon, Manta, Maxon, Meizu, Micromax, Microsoft, MiTAC, Mitsubishi, Mobiado, Motorola, MySaga, NEC, Neonode, NeoPoint, NOA, Nokia, O2, OnePlus, Onext, Oppo, Orange, ORSiO, Oukitel, Palm, Panasonic mobile, Pantech, Philips, Prestigio, Q-Mobile, Qtek, Qumo, Raks, Realme, Redmi, Rolsen, RoverPC, Runbo, Sagem, Samsung, Sanyo, Sendo, Senseit, Sharp, Siemens Mobile, Sitronics, Sky, Skylink, SkyVox, Smartisan, Sonim, Sony Ericsson, Sony, Soutec, Spectronic, Spice, Symphony, Synertek, T-Mobile, TAG Heuer, Tecno Mobile, Telit, Telme, teXet, Toshiba, TurboPad, Twice, Ubiquam, Uhans, Ulefone, UMIDIGI, Veon, Vernee, Vertu, ViewSonic, Vivo, Vizio, VK Mobile, Vodafone, Voxtel, Wiko, Withus, xDevice, Xiaomi, Xolo, Yezz, Zakang, Zetta, Zopo, ZTC и ZTE, так і допомагає в створенні нових торгових марок і брендів з супроводом виходу їх на ринок.

Сертифікація товарів, продукції, виробів та пристроїв - це процес , який включає в себе проходження випробувань товару, продукту або виробу на відповідність технічним регламентам і нормам для подальшої реалізації його на території України.

Компанія Unus Finis надає допомогу в сертифікації товарів, продукції, виробів, пристроїв, а також допомогу в отриманні сертифікату відповідності, сертифікату експертизи типу і декларації відповідності.

Компанія Unus Finis допоможе отримати сертифікат відповідності і пройти процес сертифікації безперешкодно і швидко.

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію

Щоб більше дізнатися про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання