Наші Послуги

все що Ви хотіли дізнатись

Сертифікація Wi-Fi (вай фай) точок доступу, Wi-Fi (вай фай) роутерів, Wi-Fi (вай фай) модулів, сертифікація Wi-Fi (вай фай) сплітерів і маршрутизаторів, сертифікація Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) репитерів, сертифікація мережевого обладнання.

Сертифікація Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) ресиверів і бездротових трансмітерів, сертифікація Bluetooth (блютуз) хабів і Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) бездротових концентраторів, сертифікація Bluetooth (блютуз ) кардридеров.

Сертифікація Wi-Fi (вай фай) адаптерів, приймачів, концентраторів, Bluetooth (блютуз) адаптерів, приймачів, концентраторів і сертифікація бездротових радіо адаптерів приймачів, концентраторів на приклад Unifying 2,4 ГГц.

Наша компанія займається сертифікацією пристроїв до складу яких входить модуль прийому або передачі даних таких як GSM, UMTS, LTE, CDMA, TETRA, DECT, WiFi, ZigBee, Bluetooth, WiMAX, NFC і RFID.

Прилади такого типу підпадають під дію Технічного регламенту радіообладнання від 24 травня 2017 р. № 355 та підлягає обов’язковій сертифікації на території України.

А також можуть підпадати під дію Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1077 (Офіційний вісник Україна, 2016, № 2, ст. 72), Технічного регламенту низьковольтного електроустаткування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1067 (Офіційний вісник України, 2015 року, № 102 ст. 3526).

Звернувшись в нашу компанію для сертифікації товарів, продукції, виробів і пристроїв дуже просто. Наша компанія надає повний комплекс по підготовці і проведенню оцінки відповідності технічним регламентам радіопередавачів та випромінювальних пристроїв та передавальних елементів, які входять до складу техніки, електроніки або приладів.

Отримати сертифікат відповідності на будь-який пристрій до складу якого входить модуль прийому або передачі даних з компанією Unus Finis це економія вашого часу і ресурсів.

Сертифікат відповідності (сертифікат якості), сертифікат експертизи типу - це фінальний документ, що видається органом з оцінки відповідності за підсумками проведення випробувань товару, продукту або виробу і є підтвердженням якості виробу а також підтвердженням що даний пристрій, виріб або устаткування відповідає технічним регламентам України.

Сертифікація кишень бездротових, сертифікація бездротових кейсів для жорстких дисків HDD і SSD (твердотільних накопичувачів) з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), сертифікація бездротових док станцій для жорстких дисків з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай).

Сертифікація ігрових бездротових джойстиків з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) і радіо передачею даних 2,4 ГГц, бездротових клавіатур, сертифікація бездротових мишок і маніпуляторів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi ( вай фай) і радіо передачею даних 2,4 ГГц, трекболів, клавіатур Bluetooth (блютуз), миша Bluetooth (блютуз).

Сертифікація пристроїв віртуальна реальність і доповненої реальності з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) сертифікація VR обладнання.

Сертифікація ТВ тюнерів (TV TUNER), ТВ боксів (TV BOX), смарт ТВ приставок (SMART TV), ТВ приставок, сертифікація андроїд ТБ приставок (ANDROID TV) і приставок Епл ТВ (APPLE TV) з Bluetooth (блютуз) і (або ) Wi-Fi (вай фай) і радіо передачею даних 2,4 ГГц і GSM, UMTS, LTE 3G, 4G і 5G.

Сертифікація GSM, UMTS, LTE 3G, 4G і 5G модемів, сертифікація ігрових комп'ютерних бездротових гарнітур і навушників з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), сертифікація бездротових веб камер (WEB CAMERA) з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай).

Сертифікація бездротових графічних планшетів з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), сертифікація домашньої бездротової акустики з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай), бездротових колонок з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) і бездротових динаміків з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай).

Сертифікація ігрових бездротових маніпуляторів і аксесуарів для комп'ютерних ігор з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) і радіо передачею даних 2,4 ГГц.

Сертифікація GSM модулів і GSM модемів для ноутбуків, а також портативних GSM модемів UMTS, LTE 3G, 4G і 5G.

Сертифікація пультів дистанційного керування технікою, пристроями та системами з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) і радіо передачею даних 2,4 ГГц а також сертифікація аеромишек (AIR MOUSE) з Bluetooth (блютуз) і (або) Wi-Fi (вай фай) і радіо передачею даних 2,4 ГГц, бездротового пера для планшетів і різних бездротових аксесуарів.

Компанія Unus Finis проводить сертифікацію як всесвітньо відомих брендів, таких як Acer, AGM, Alcatel, AllCall, Alldocube, Allview, Altek, Amazon, Amoi, AnyDATA, Apple, Archos, Ark, Aselsan, Asus, Audiovox, Axioo, Bartec Pixavi, BB-mobile, BBK, Benefon, BenQ, BenQ-Siemens, Binatone, BlackBerry, Blackview, BLU, Bluboo, Bosch, BQ (Испания), BQ (Россия), Bravis, Casio, Caterpillar, Celkon, Changhong, Cherry Mobile, Chuwi, Conquest, Coolpad, Cricket, Cubot, Curitel, Daewoo, Dell, DEXP, Digma, DNS, Doogee, E-Ten, E28, Effire, Elari, Elenberg, Elephone, Emol, Energizer, eNOL, Ericsson, Essential, EVO, EVOLVEO, Explay, Fly, Freetel, Fujitsu, Garmin-Asus, Garmin, Geecoo, General Mobile, Gigabyte, Gigaset, Ginza, Ginzzu, Gionee, GoClever, Gome, Google, Goophone, Gooweel, GPLUS, Gresso Ltd, Gretel, Gtran, Hafury, Haier, Harper, HTC, Highscreen, Hisense, HomTom, Honor, Hotwav, HP, Huadoo, Huawei, Hyundai, Hyve, i-Mate, i-mobile, iBall, Innos, Innostream, INOI, iNQ, itel, iTravel, JCB, JOA, Jolla, Just5, Karbonn, Kazam, Keneksi, Kenned, Kenwood, Kyocera, Leagoo, Lenovo, LeEco (LeTV), Lexand, LG, Lumigon, Manta, Maxon, Meizu, Micromax, Microsoft, MiTAC, Mitsubishi, Mobiado, Motorola, MySaga, NEC, Neonode, NeoPoint, NOA, Nokia, O2, OnePlus, Onext, Oppo, Orange, ORSiO, Oukitel, Palm, Panasonic mobile, Pantech, Philips, Prestigio, Q-Mobile, Qtek, Qumo, Raks, Realme, Redmi, Rolsen, RoverPC, Runbo, Sagem, Samsung, Sanyo, Sendo, Senseit, Sharp, Siemens Mobile, Sitronics, Sky, Skylink, SkyVox, Smartisan, Sonim, Sony Ericsson, Sony, Soutec, Spectronic, Spice, Symphony, Synertek, T-Mobile, TAG Heuer, Tecno Mobile, Telit, Telme, teXet, Toshiba, TurboPad, Twice, Ubiquam, Uhans, Ulefone, UMIDIGI, Veon, Vernee, Vertu, ViewSonic, Vivo, Vizio, VK Mobile, Vodafone, Voxtel, Wiko, Withus, xDevice, Xiaomi, Xolo, Yezz, Zakang, Zetta, Zopo, ZTC и ZTE, так і допомагає в створенні нових торгових марок і брендів з супроводом виходу їх на ринок.

Сертифікація товарів, продукції, виробів та пристроїв - це процес , який включає в себе проходження випробувань товару, продукту або виробу на відповідність технічним регламентам і нормам для подальшої реалізації його на території України.

Компанія Unus Finis надає допомогу в сертифікації товарів, продукції, виробів, пристроїв, а також допомогу в отриманні сертифікату відповідності, сертифікату експертизи типу і декларації відповідності.

Компанія Unus Finis допоможе отримати сертифікат відповідності і пройти процес сертифікації безперешкодно і швидко.

Залишилися запитання? У нас є відповіді!

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію

Щоб більше дізнатися про нас як потенційного ділового партнера і прийняти рішення про співпрацю, рекомендуємо відвідати деякі розділи нашого сайту. Сподіваємося, ви знайдете відповіді на всі ваші запитання