Документи та процедура

все що Ви хотіли дізнатись

CE сертифікація – це процес, який включає проходження випробувань зразка продукції з метою визначення його відповідності Європейським стандартам (CE Standard) і Директивам (CE Directive) з подальшим оформленням та отриманням протоколів випробувань (Test reports) , а також оформлення самого CE сертифікату з додатками на виріб що проходив випробування з подальшим отриманням протоколів випробувань.

CE сертифікація є підтвердженням якості продукції, що розповсюджується на території Європейського Союзу.

Примітка! Для деяких видів продукції наприклад таких як електроніка або постільна білизна необхідно проходити додаткову сертифікацію (випробування). Для електроніки це – RoHS , а для постільної білизни – REACH . RoHS у Європі є обов'язковим для всіх радіоелектронних компонентів та електроніки з 2021 року. Випробуваннями та вдачею сертифікатів REACH та RoHS займається окремий орган сертифікації не пов’язаний з органом що займається СЕ сертифікацією. Сертифікація REACH та RoHS не включена до CE сертифікації!

CE сертифікація – це складний та копіткий процес. Команда наших фахівців підготує для вас «під ключ» повний пакет документів і простежить за проведенням випробувань вашої продукції від початку до кінця.

Наша компанія отримає сертифікат СЕ в Європі на вашу продукцію під ключ у найкоротший термін.

Вартість отримання сертифіката європейського зразка, сертифіката СЕ (CE Certificate) ви зможете дізнатися, ознайомившись із нашою статтею:

«Вартість отримання європейського сертифіката CE «CE Certificate» та протоколів випробувань європейського зразка»

Замовити сертифікацію CE а також REACH та RoHS ви можете звернувшись до компанії Unus Finis будь-яким зручним для вас способом.

  1. Поставити запитання у будь-який зручний для вас спосіб у розділі Контакти.
  2. Зателефонувати нам та отримати безкоштовну консультацію